Haber Detayları

Son Haber Savaşçı 64. bölüm izle! Son bölüm HD izle! Kılıç Timi'ne büyük oyun! Savaşçı 65.bölüm fragmanı izle!

Son Haber Savaşçı 64. bölüm izle! Son bölüm HD izle! Kılıç Timi'ne büyük oyun! Savaşçı 65.bölüm fragmanı izle!

Savaşçı 64. bölüm izle! Son bölüm HD izle! Kılıç Timi'ne büyük oyun! Savaşçı 65.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Savaşçı 64. bölüm izle! FOX TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Savaşçı nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da ekranlara gelecek. Yayınlanacak 64.bölümde yaşanacak gelişmeler ile izleyenleri ekranlara kilitlenmesi bekleniyor.Selçuk Astsubay'ı kurtarmaya çalışan Kılıç Timi'ne hain bir plan kuruluyor.Albay Kopuz ise hem Timi korumak hem de kardeşinin peşindedir.İşte Savaşçı 64. bölüm izle! Son bölüm HD izle! Kılıç Timi'ne büyük oyun! Savaşçı 65.bölüm fragmanı izle! Detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Savaşçı 64. bölüm izle! Pazar akşamları izleyicisinin karşısına çıkan Savaşçı yayınlanacak yeni bölümüyle izleyenleri soluksuz şekilde ekranlara kilitleyecek.Selçuk Astsubay’ı kurtarmak için uğraşan Kopuz Albay ile Kılıç Tim’i operasyona gidiyor.Selçuk’u bombadan kurtaramaya çalışan Yörük Haydar patlama olan binadan sağ çıkabilecek mi sorusu büyük merak konusu.Funda Üsteğmen yaptığı planı Kopuz Albay’a anlatırken Tim’e yapılan hain tuzak sonrası herkes gözaltına alınıyor.İşte Savaşçı 64. bölüm izle! Son bölüm HD izle! Kılıç Timi’ne büyük oyun! Savaşçı 65.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

SAVAŞÇI 63. BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Kılıç Timi, operasyona başlıyor. Omuz omuza yaşanan sıcak çatışmada Selçuk Astsubay ile irtibat kesiliyor. Emre ve Galip Selçuk’u kurtarmak için harekete geçiyor. Ama Kaan Yüzbaşı’nın durumdan haberi yok ve İlyas’a Emre ile Galip’in nerede olduğunu sert bir dille soruyor. Selçuk ise Velid’in ölüm tehditiyle karşı karşıya. Ancak Kılıç Timi’nin Selçuk’u kurtarabilmek için önce ateş çemberinden çıkması gerekiyor

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

KOPUZ ALBAY DESTEK TİMİNİ YOLLUYOR

Kopuz Albay çatışmadaki Kılıç Timi’ne destek olmak için Bahtiyar Yüzbaşı önderliğinde Türk Birliği askerlerini bölgeye gönderiyor. Ayrıca Selçuk’un yerinin bulunması için Seyfi’yi görevlendiriyor. Seyfi Selçuk’un izini buluyor ama biraz zamana ihtiyacı olduğunu Kopuz Albay’a bildiriyor. Kopuz Albay ise zamanı olmadığını söylüyor.

TEHLİKE BÜYÜYOR

Elsa ve Melik’in yeni hamlesi Kılıç Timi için tehlikeyi büyütüyor. Bu arada Funda Üsteğmen Kılıç Timi’ne destek olmak istiyor. Bu amaçla Kopuz Albay’a planını anlatıyor. Ancak Kılıç Timi için tehlike oldukça büyük.

SAVAŞÇI 61. BÖLÜM ÖZETİ…

Seyfi, kızı Esra Selver Hanım, Kubilay ve Birsen ile yemekte buluşuyor. Bu sırada Lazar ve Velid onları dışarda gözlemektedir. Yemek bittikten sonra dışarı çıkıp yürüdükleri sırada Lazar ve Velid araba ile onları takip eder. Lazar tam harekete geçecekken Lazar’a telefon gelir. Telefondaki kişi kendileri gelene kadar harekete geçmemeleri emri verir.

TERÖRİSTLER KARADENİZ’DE

Bu sırada Kopuz Albay’a gelen bir telefonla, teröristlerin Karadeniz’de harekete geçtiklerini öğrenir. Kağan Bozok’a durumu haber veriri ve Kılıç Timi’nin hazır olmasını ister. Akşam bir köy evine teröristlerce ateş açılır. Bu sırada silah seslerini duyan köylüler yardıma koşarlar. Hr tarafta silah sesleri duyulmaktadır. Evdekilerin mermisi bitmiştir. Evde bulunan Ali ismindeki genç mermi bulabilmek için harekete geçer. Mermileri alan Ali geri dönerken teröristlerden biri tarafından ele geçirilerek kaçırılır. Oğlunun kaçırıldığını gören babası müdahale için dışarı çıktığında teröristler tarafından vurulur. Teröristler Ali’yi de alıp köyden uzaklaşır.

 KILIÇ TİMİ GÖREV BAŞINDA

Köye gelen Jandarmalar Ali’nin dedesine teröristleri bulacakları sözünü verir. Kılıç Timi hazırdır. Kopuz Albay time komuta edecektir. Kutalmış Paşa bunun nedenini sorunca Kopuz Albay teröristlerin bir genci kaçırdığını söyler. Kopuz Albay Kılıç Timi’ne operasyonun içeriğini anlatır ve helikoptere binme emrini verir. Teröristler kaçırdıkları Ali ile birlikte yol almaktadır. Ali’nin ayakları donmak üzeredir. Yolda teröristlerin başındaki kişi Ali’ye bir tokat atar.

FUNDA ÜSTEĞMEN İSTİFA EDİYOR

Kılıç Timi teröristlerin görüldüğü bölgeye ulaşmıştır. Kutalmış Paşa karargahta Kılıç Timi ile ilgili bilgileri alır. Kutalmış Paşa, Ali’yi kurban vermeyecekleri sözünü verir. Bu sırada Bahtiyar Yüzbaşı Kutalmış Paşa’dan operasyonlara katılma izni ister ancak Kutalmış bir an önce iyileşmesini ardından katılacağı çok operasyon olduğunu söyler. Üsteğmen Funda Turaç komutanının kapısını çalar. Komutanına dilekçesini uzatır ve istifa edeceğini bildirir. Komutanı bundan emin olup olmadığını sorar Funda emin olduğunu söyler. Komutanı onun karargahta çalışması için ısrar eder. Funda geri hizmette çalışamayacağını ve istifa kararında ısrarlı olduğunu söyler.

KUTALMIŞ PAŞA’DAN FUNDA’YA TEKLİF

Funda Üsteğmen’in istifa haberini alan Kutalmış Paşa onu telefonla arar. Funda’nın Özel Kuvvetler karargahına gelmesini ister. Funda çok şaşırmıştır. Bu sırada Kılıç Timi teröristlerden bazılarıyla sıcak temas sağlar. Teröristlerden ikisini öldürüp birini sağ ele geçirirler. Kopuz Albay ele geçirilen teröriste ana grubun nerede olduğunu sorar. Terörist konuşmak istemez ancak ona yapacağı işkencenin içeriğini anlatınca dili çözülür. Funda Kutalmış Paşa’nın yanına varmıştır. Kutalmış Funda’dan onunla birlikte gelmesini ister. Kutalmış Paşa, Funda’ya yaşadığı bir olayı anlatarak ondan Özel Kuvvetlerde helikopter pilotu olmasını ister.

53. bölüm

Yüzbaşı Kağan kendisine gelen paketten Karon’un parası çıkınca hemen harekete geçer. General Kutalmış ve Albay Kopuz ise Karon’un Yüzbaşı Haydar’ı kaçırdığını ima ettiği tehdit telefonuyla karşı karşıya kalmışlardır. Kopuz Albay hemen Haydar’a ulaşmaya çalışırken, karargah da alarma geçer. Ancak Haydar’dan bir iz yoktur.

Bu arada Lazar ve adamları kaçırdıkları Haydar’la birlikte sınırı geçmeye çalışırlar. Ama Haydar boş durmaz, yaptığı bir planla ellerinden kurtulmaya çalışır. Haydar’ın bu çabası olayların seyrini değiştirirken, Kılıç Timi de Yörük Haydar’ı kurtarmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.

 SAVAŞÇI 52.BÖLÜM ÖZETİ

Kağan’ın içinde olduğu bombalı aracın infilak etmesiyle, Çiğdem ve Bahtiyar büyük bir şok yaşarlar. Kağan’ın akibetini öğrenmek için endişeyle patlayan aracın yanına koşarken, Leyla ve adamları da bölgeden uzaklaşmak için harekete geçmişlerdir. Ancak Leyla’nın son anda eline bir koz geçirdiğini sanması, hayatının en büyük hatası olacaktır.

Bu arada Türk Dünyası Kurultayı başarıyla tamamlanmıştır. Albay Kopuz ise Karon’un kampında bombardıman altında kalan Seyfi’ye ulaşmaya çalışır. Gelen bir istihbaratı değerlendiren Albay Kopuz, Kılıç Timi’ni operasyona çıkarır. Ancak operasyonda her şey yolunda gitse de Yörük Haydar’a kurulan şeytani plan, olayları içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

SAVAŞÇI 51. BÖLÜM ÖZETİ

Albay Kopuz şüphelerinde haklı çıkmış, gittiği dağ kulübesinde General Kutalmış’ı karşısında bulmuştur. Kağan Bozok hakkında tüm gerçekleri öğrenen Kopuz Albay, General’in açıklamalarını sorgular ve askerlik hayatıyla ilgili önemli bir kararın eşiğine gelir. Ancak General’in beklenmedik hamlesi Albay Kopuz’un her şeyi anlamasını sağlayacaktır.

Bu arada Leyla ve Karon, Türk Dünyası Kurultayı’na yapacakları bombalı eylem için hazırlanırlar. Türk Dünyası’nda siyasi bir krizi hedefleyen Karon, bombalı eylemi Kağan’a yaptırmayı planlar. Eylemden son anda haberi olan Kağan ise, plan doğrultusunda bombayı patlatmak için harekete geçerken, yakaladığı bir fırsatla, olayların seyrini değiştirecektir.

Savaşçı 52. bölüm fragmanı yayınlandığı zaman bu haberde yer alacaktır.

SAVAŞÇI 50. BÖLÜM

Albay Kopuz ve Kılıç Timi’nin diğer üyeleri Yüzbaşı Bahtiyar’ın engellemelerine rağmen Haydar, Serdar ve Emre’nin vurulmuş olduklarını görünce büyük şok yaşarlar. Suikastlerin Kağan’la ilgisi olduğundan şüphelenen Albay Kopuz, olayın izini sürmeye başlar.

Kağan ise Leyla’ya neler yapabileceğini göstermiştir. Leyla’nın Kağan’la ilgili şüpheleri devam ederken, Karon Kağan’a yeni bir görev verir. Karon’a ulaşmak için işi kabul eden Kağan beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya kalırken, Albay Kopuz şüphelerinde haklı mı çıkacaktır?

SAVAŞÇI 49. BÖLÜM

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

Hikayemiz, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar,kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı”, FOX’ta!

HİKAYE

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

Hikayemiz, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer’in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı”, FOX’ta!

BERK OKTAY KİMDİR?

Berk Oktay, 28 Ekim 1982 tarihinde Ankara’da doğmuştur.Türk aktör ve manken. 2000- 2006 yılları arasında modellik yaptı.
Annesi öğretmen, babası da muhasebe müdürüdür. Ortaokul ve liseyi Ankara’da okudu. Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu.
16 yaşında modellik yapmaya başladı. 2000 senesinde 18 yaşında Ankara’da bir modellik ajansına kaydoldu. Sonra İstanbul’a gelip Uğurkan Erez’le çalıştı, 2001 yılında Best Model’e katılıp ‘Gelecek Vaat Eden Model seçildi.

2003 yılında Best model Of Türkiye yarışma’sını kazanarak en iyi markların yüzü oldu.

2000- 2006 yılları arasında modellik yaptı. 100’ün üzerinde defileye çıktı. Mankenlik kariyerine 2004 yılının Haziran ayından sonra yurtdışında devam etti. Paris’e yerleşti ve Milano, Tokyo, Dubai, Moskova gibi şehirlerde D&G, Ferre, Gucci ve Prada gibi birçok markalarla çalıştı.

Yarım kalan Üniversite eğitimini tamamlamak için 2006 yılının sonlarında Türkiye’ye döndü. 2007 yılının Şubat ayında Türker İnanoğlu’ndan film teklifi aldı. Türvak’tan özel oyunculuk dersi alarak Erler Film ile sözleşmeyi imzaladı.

2008 yılında “Tatlı Bela Fadime” adlı dizi ile dizi hayatına başladı. Tatlı Bela Fadime dizisiyle tanındı. Ardından Akasya Durağı’nda yer aldı. Daha sonra ‘Arka Sokaklar’ dizisinde rol aldı. Bu diziden ayrıldıktan sonra dizi kariyerine Atv’de yayınlanan Alev Alev dizisi ile devam etti. 2012 yılında Türker İnanoğlu’nun yapımcılığında ATV’de yayınlanan “Alev Alev” adlı dizide İlker İnanoğlu, Rojda Demirer, Berk Oktay, Hande Soral beraber başrolde oynadı.

2013 yılında yayınlanan ve Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyıldız ile beraber rol aldığı “Benim Hala Umudum Var” adlı dizide Hakan karakterini canlandırdı.

Berk Oktay, 2013 eylül ayında evinde beslediği Cash adında Rottweiler cinsi köpeğinin saldırısına uğrayarak yüzünden yaralandı, hastanede yüzüne 35 dikiş atıldı.

Berk Oktay, 21 Ağustos 2016 tarihinde evlendi. Çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.

Filmleri ve dizileri :

2007-2008 – Tatlı Bela Fadime (Levent)(TV Dizisi)
2008-2009 – Akasya Durağı (Murat Aydın)(TV Dizisi)
2009-2012 – Arka Sokaklar (Sinan)(TV Dizisi)
2010-2010 – Umut Yolcuları (Sinan)(Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2012-2013 – Alev Alev (Murat)(TV Dizisi)
2013-Benim Hala Umudum Var (Hakan Demirer)(TV Dizisi)
2014-Aşktan Kaçılmaz (Berzan) (TV Dizisi)
2015-İlişki Durumu: Karışık (Can)(TV Dizisi)

Haberin detayını Kaynağından okumak için Savaşçı 64. bölüm izle! Son bölüm HD izle! Kılıç Timi'ne büyük oyun! Savaşçı 65.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ