Haber Detayları

Son Haberler 31 Mart Fox Ana Haber canlı izle!

Son Haberler 31 Mart Fox Ana Haber canlı izle!

31 Mart Fox Ana Haber canlı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

31 Mart Fox Ana Haber canlı izle! Gündemin önemli maddelerinin ele alındığı Fatih Portakal ile Fox Ana Haber saat 19:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak.Fatih Portakal'ın farklı sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan bülten ilgi görmeye devam ediyor. Yerel seçimler listede ilk sırada yer alıyor. İşte 29 Mart Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

31 Mart Fox Ana Haber canlı izle! 31 Mart yerel seçimlerin yaklaşmasıyla partiler seçim çalışmalarına hız veriyor.Fatih Portakal’ın farklı sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan bülten ilgi görmeye devam ediyor.Fox TV ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber büyük ilgi görmeye devam ediyor.İşte 31 Mart Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Türkiye’nin en çok izlenen haber programı olan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yerel seçimler ve gün içinde yaşanan gelişmeleri izleyenlerine ulaştırıyor.Liderler gün içinde meydanlarda seçmenlerine seslenmeye devam ediyor.Saat 19:00’da izleyenlerin karşısına çıkan bülten izleyenler tarafından büyük ilgi görüyor.Reyting sıralamasında üst sıralarda yer alan bülten Fatih Portakal’ın değendirmeleriyle izleyenlere ile buluşuyor.

31 MART FOX ANA HABER İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

FATİH PORTAKAL KİMDİR?

Fatih Portakal 2 Şubat 1968 tarihinde Aydın’ın Nazilli ilçesinde doğmştur.

Eğitim hayatını lise çağına kadar Aydın’da sürdüren Portakal, üniversite hayatında İstanbul’a geldi.Lisans programı için Avusturya’ya gitmiştir.

Fatih Portakal, eğitimi sonrasında Avustralya’da ünlü bir restoranı bir müddetliğine işletti. 1997 yılında Türkiye’ye döndü. Armağan Toper ile evlendi. 1997-2005 yıllarında Star TV’de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand’ın teklifi üzerine Kanal D’ye geçti. 2010 yılının Mayıs ayında FOX’un habercilerinden İrfan Değirmenci’nin teklifi üzerine FOX’a geçti.

 

Haberin detayını Kaynağından okumak için 31 Mart Fox Ana Haber canlı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ