Haber Detayları

Son Haberler Avlu 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Deniz öldü mü? Avlu 34.bölüm fragmanı izle!

Son Haberler Avlu 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Deniz öldü mü? Avlu 34.bölüm fragmanı izle!

Avlu 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Deniz öldü mü? Avlu 34.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Avlu 33.bölüm izle! STAR TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Avlu nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da ekranlara gelecek.Geçtiğimiz bölümde Kudret tarafından bıçaklanan Deniz'in ölüp ölmediği sorusu merakla araştırılıyor. Azra saldırıya uğramasının ardından Deniz'in ölüm haberini alarak yıkılıyor.Yapılan her şey Zerrin'in plan mı? İşte Avlu 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Deniz öldü mü? Avlu 34.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Avlu 33.bölüm izle! Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan dizileri arasında yer alan Avlu’da Deniz’in bıçaklanması sonrasında sular durulmuyor.Kudret’in çıkardığı kavgada Deniz’in bıçaklanması sonrasında akıllara getirilen Deniz öldü mü? sorusunun cevabı yeni bölümde izleyenlerin karşısına çıkacak.Zerrin’in Deniz’in ölüm haberini getirmesinin ardından bunlar plan mı sorusu akıllara getiriliyor.Azra saldırıdan kurtulurken Deniz’in ölüm haberiyle yıkılıyor.İşte Avlu 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Deniz öldü mü? Avlu 34.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Dizinin takipçilerini can evinden vuran gelişme, tanıtımda Deniz’in öldüğü haberi oldu.

AVLU 33.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Üstelik bir mezarı bile var ama izleyici buna bir türlü inanmak istemiyor.

Büyük bir kesim, bunun tamamen bir ters köşe, Zerrin’in bir oyunu olduğu görüşünde.

Yeni bölümde Kudret’in şişlediği Deniz’in öldüğü haberi, cezaevine bomba gibi düşecek. Zerrin, Deniz’in öldüğünü söylüyor ama dizinin tanıtımını izleyenler bu işin içinde bir iş olduğu görüşünde.

Azra’nın yeniden cezaevine dönmesi için plan yapan Zerrin’in bir oyunu olduğu düşünülüyor.

Cezaevinde Deniz’in öldüğü haberi üzerine diğer kadınlar perişan oluyor. Hasret, Dudu ve diğerleri bu olaya inanmak istemiyor.

 Kudret ise büyük bir şok içinde. Herkesi sarsan bu olay sonrasında Zerrin’in bir kişiyi konuşmaması için uyardığı sözler tanıtımda yer alıyor. Özlem’in annesini öldürdüğünü bilen Zerrin, tanıtımın sonunda onu tehdit ediyor. Bu durum, Zerrin’in bir oyun oynadığı ve Özlem’in bunu bildiği şeklinde yorumlanmakta.

Bu arada Deniz’in öldüğü haberi Azra’ya da ulaşıyor. Azra, Deniz’in mezarına gidiyor. O mezarda gerçekten Deniz mi yatıyor, yoksa Azra’ya ulaşmak için bu da bir tuzak mı?

Yeni bölümde sürpriz gelişmeler izleyiciyi bekliyor.

Avlu dizisi 32. yeni bölüm fragmanında yeni bölümden çok özel sahneler paylaşıldı. Avlu dizisinde hesaplaşma anı geliyor. Kudret, Deniz’i bıçaklıyor. Heyecan bir kez daha zirvede. Avlu dizisi 32. yeni bölümüyle 28 Şubat 2019 Perşembe akşamı Star’da olacak. Avlu’nun bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Hapishane hayatına derin ve etkili bir bakışla yer veren Avlu Dizisi, bir hapishanede mahkum hayatı yaşayan kadınları ve hapishane yöneticileri üzerinden kurgulanan bir senaryo olarak izleyiciye sunuldu ve reytinglerde kendisine üst sıralarda yer buldu. Acımasız hapishane hayatı ve dışarıyla kesilmeyen bağlar yine dizide yer bulmuş durumda.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadıkları dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu yeni fragmanda Kudret’in ‘Hiç beklemediği anda alacağım canını. O kendisini kral sanıyor’ dediği kişi kim? Deniz mi yoksa Azra mı? Avlu dizisinin yeni bölümü (31. bölüm) büyük bir merakla takip edildi.

 AVLU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? 

Azra, sonunda Yiğit’in elinden kurtuldum derken kendini başka bir belanın ortasında bulur. Bu esnada Özge’nin bebeği de ortadan kaybolmuştur. Deniz, Kudret’e kaptırdığı kozu geri kazanır. Şimdi avluda kartlar yeniden dağıtılacaktır. Pelin’in davasında bilinmeyen gerçekler ortaya çıkmaya başlamıştır. Deniz, onu konuşmaya ikna etmeye çalışırken Kudret, Pelin’i susturmak için bazı yollara başvurmuştur.

AVLU YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 

Deniz, Pelin’i kanatlarının altına almış, kızın etrafındaki her türlü tehlikeyi savuşturmak için elinden geleni yapmaktadır. Kudret bir yandan ortadan kaybolan torununu bir yandan da yanı başındaki köstebeği aramaktadır. Avluya gelen yeni mahkum Deniz’de şüphe uyandırır. Zerrin, Azra’nın elini kolunu sallayarak avludan gitmesine seyirci kalacak mıdır?

 AVLU 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Naciye Oktay’ı görünce ona teşekkür eder. Bu arada Deniz, avludakilere talimatlarını sıralar. Oktay, Zerrin’in yanına gelerek olanları anlatır. Çıkışta Kudret’le karşılaşır. Kudret, Zerrin’in yanına girer. Zerrin yaptıkları ile ilgili hesap sorar. Ona Özge’nin ya da bebeğin başına gelirse onu sorumlu tutacağını söyleyerek tehdit eder.

DENİZ’DEN KUDRET’E GÖZDAĞI

Bu arada Azra Melis’in yanına gider. Ona hissettiklerini anlatır. Deniz ve arkadaşları dışarıda Kudret ve adamları ile karşı karşıya gelir. Kudret Deniz’i çileden çıkarmak için sözler sarfeder ancak Deniz sözünü keserek, Özge’den de bebekten de uzak durması için onu uyarır. Kudret “sen kimsin” diyerek Deniz’e meydan okur. Kavga başlamak üzeredir. Özlem yardım ister. Bu sırada Deniz belinden bıçağını çıkarak Kudret’in üzerine yürümek üzereyken araya giren Leyla’yı bıçaklar.

 KUDRET ÇİLEDEN ÇIKIYOR!

Naciye Oktay’ı görünce ona teşekkür eder. Bu arada Deniz, avludakilere talimatlarını sıralar. Oktay, Zerrin’in yanına gelerek olanları anlatır. Çıkışta Kudret’le karşılaşır. Kudret, Zerrin’in yanına girer. Zerrin yaptıkları ile ilgili hesap sorar. Ona Özge’nin ya da bebeğin başına gelirse onu sorumlu tutacağını söyleyerek tehdit eder.

AVLU HAKKINDA

Avlu, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor.

Yapım: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu:

Deniz Demir: Demet Evgar
Azra Kaya: Ceren Moray
Kudret Öztürk: Nursel Köse
Murat Ünal: Kenan Ece
Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı
Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur
Nihal Ünal: Şebnem Dönmez
Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk
Melis Ersoy: Deniz Barut
Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi
Ecem Demir: Eslem Akar
Jale Şahin: Şeyla Halis
Hasret Şengül: Ayça Damgacı

DEMET EVGAR KİMDİR?

Demet Evgar (19 Mayıs 1980, Manisa), Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Manisa’da doğdu. Arnavut kökenlidir. Oyunculuğa 17 yaşındayken, Manisa’daki amatör bir topluluk olan Afsem Tiyatrosu’nda başladı. Sahneye ilk kez Ray Cooney’nin Kaç Baba Kaç oyunuyla çıktı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.

Konservatuvar eğitimi sırasında arkadaşlarıyla Tiyatro Kılçık adında bir topluluk kurdu. Bu toplulukta oyuncu ve oyun yazarı olarak çalıştı. Kenter Tiyatrosu’nda ‘Aşk Çemberi’ adlı oyunda ve “Tiyatro Kılçık”ta “Takanlar ve Takılanlar” ve “Ayşegül Hindistan’da” adlı oyunlarda rol aldı.

2009 senesinde Kent Oyuncuları tiyatrosunda Mehmet Birkiye yönetmenliğinde sahnelenen Cimri oyununda Elise karakterini canlandırdı. Bu rol ile 2010 yılında düzenlenen 8. Tiyatro Ödülleri ödül töreninde Yılın Kadın Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

“Aslı ile Kerem”, “Bütün Çocuklarım” ve “Emret Komutanım” adlı televizyon dizilerinin yanı sıra “Banyo”, “Beyza’nın Kadınları” isimli sinema filmlerinde oynadı. 2007’de, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnelenen “Rock Müzikalleri’nde” rol aldı. 2009’da Mahsun Kırmızıgül’ün Güneşi Gördüm filminde Havar karakterini canlandırdı. 2010 yılında ise Yahşi Batı filminde Cem Yılmaz ve Ozan Güven ile başrolleri paylaşmıştır. Hemen ardından Vay Arkadaş filminde Mete Horozoğlu, Ali Atay ve Fırat Tanış ile birlikte oynamıştır.

İlk olarak Türkmax’te yayınlanmakta olan, ardından Star TV’ye geçen 1 Erkek, 1 Kadın adlı televizyon dizisinde “Zeynep Yıldırım” karakterini canlandırmaktaydı. Kısa bir aradan sonra Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan 1 erkek 1 kadın adlı televizyon dizisi isim değişikliğine giderek 1 Erkek 1 Kadın 1 Çocuk ve ardından 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk olarak devam etmektedir. Özgü Namal’ın jüriliğini yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye programına Namal’ın yerinde kısa süreli bulundu.

Filmografi

Yedi Numara (2000) Yeliz
Aslı ile Kerem (2002) Yeliz
Yuvam Yıkılmasın (2003) Hülya
Çınaraltı (2003) Nilüfer
Bütün Çocuklarım (2004) Eyşan
Emret Komutanım (2005) Üsteğmen Çiğdem
Banyo (2005)
Beyza’nın Kadınları (2005) Beyza Türker
Erkekler Ağlamaz (2006)
Bir Kadın Bir Erkek (2009) Zeynep
Güneşi Gördüm (2009) Havar
2010 Yahşi Batı Suzan Van Dycke
2010 Vay Arkadaş Nil
2013 Sen Aydınlatırsın Geceyi Yasemin
2015 Yok Artık! Ceyda
2015 Kötü Kedi Şerafettin Misket ve Tacettin (ses)

Tiyatro Oyunları

39 Basamak
Anna Kareninna
Geca Mevsimi
Ayşegül Hindistan’da
Takanlar ve Takılanlar
Aşk Çemberi
Kadınlar da Savaşı Yitirdi

Ödülleri

10. Afife Tiyatro Ödülleri (2005) – Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu – Gece Mevsimi
Sadri Alışık Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – Gece Mevsimi
Lions Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – Gece Mevsimi

CEREN MORAY KİMDİR?

Ceren Moray, 5 Haziran 1985 tarihinde Diyarbakır’da doğdu. Eğitim hayatını Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden 2009 yılında mezun olarak tamamladı.

Yüksek lisans yaptığı dönemde babası kalp krizi geçirdi ve Ceren Moray hayatını farklı bir yöne çevirmek istedi. Bu esnada bir dizi için teklif geldi ve 12 yıl önce yayımlanan Serseri Aşıklar dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine başladı.

2007-2010 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde “Su” karakterini canlandıran Ceren Moray, tanınan bir yüz oldu. Kavak Yelleri’nin ardından kariyerinin büyük çıkışını yaptığı O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterini oynamaya başladı ve oyunculuğuyla dizinin başrolü haline geldi.

Yakaladığı başarıyla oyunculuk performansı hakkında olumlu eleştiriler alan Ceren Moray, 2012 yılında da İşler Güçler adlı dizide de Zehra Cengiz karakterini canlandırmıştır.

NURSEL KÖSE KİMDİR?

Aslen Malatyalı olan Nursel Köse, 29 Mart 1961, tarihinde dünyaya geldi. 1992 yılında “Yerkozmetikçileri” -Die Bodenkosmetikerinnen- Almanya’daki ilk yabancı kadın kabare gurubunu kurdu. Bu grupta, yönetmen, oyuncu ve söz yazarı olarak çalıştı. 1992-2007 yıllarında kadar tüm Almanya’ya ve Almanca konuşulan ülkelere turneler yaptı. 003 yılında Buket Alakuş’un ödüllü film Anam ile uluslararası üne sahip öncü bir rol oynadı. Daha sonra Savannah, Kebab Connection ve Başka bir lig sinema filmlerinde rol aldı. Almanya’da “Aile Avukat”, “Yeni Başlayanlar İçin Türkçe”, “Bölge 40”, “Soko Köln”. Serilerinde bazen Arap, bazen iranlı, bazen İtalyan kadın olarak rol aldı , 2007 yılında Yaşamın Kıyısında Fatih Akın’ın filminde rol aldı ve film 60 Cannes Film Festivali ” 44 Antalya Uluslararası Film Festivali “(Türkiye) yarışmalarında çeşitli ödüller kazandı.

Ayrıca film 2007 yılında Alman Filmi olarak Oscar‘a aday oldu. Nursel Köse “Yaşamın Kıyısında” filmindeki ” Yeter karakteri için 44.Antalya Film Festivali, Ankara Uluslararası Film Festivali ve “1. Yesilçam Film Ödülleri” Yardımcı Dalda En İyi Kadın Oyuncu Ödüllerini aldı. Feo Aladağ yapımı “Ayrılık” “Die Fremde” sinema ” Ziegler Film üretimi dizi “Boğazda Cinayet Masası”, Tatort da Mehmet Kurtuluş ve Erol Sander ile oynadı. Nursel Köse, Semir Aslanyürek in (“Yedi Avlu”) ve “72.Koğuş” Murat Saraçoğlunun sinema filmlerinde rol aldı.

2012’de yönetmen Züli Aladağ’ın “300 Worte Deutsch” adlı sinema filminde, 2013’te yönetmen Kutluğ Ataman’ın “Kuzu” adli sinema filminde ve yönetmen Erhan Güleryüz ile “Kafkas” sinema filminde oynadı. Nursel Köse 2013 yılında ” ENKAZ” adlı kısa filmi yazdı ve yönetti. Nursel Köse’nin radyo tiyatroları 1997-2009 yılları arasında Westdeutscher Rundfunk WDR tarafından üretildi.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Avlu 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Deniz öldü mü? Avlu 34.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ