Haber Detayları

Son Haberler Avlu 44. bölüm fragmanı izle! İsyan başlıyor!

Son Haberler Avlu 44. bölüm fragmanı izle! İsyan başlıyor!

Avlu 44. bölüm fragmanı izle! İsyan başlıyor! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Avlu 44. bölüm fragmanı izle! Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Avlu, nefes kesen 43. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Her dakikası heyecan fırtınasına yol açan dizide Azra ve Deniz'in başlattığı isyan büyümeye devam ediyor. 23 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümün ardından izleyenler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte Avlu 44. bölüm fragmanı izle! İsyan başlıyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Avlu 44. bölüm fragmanı izle! Sezon finalinin yaklaşmasıyla beraber dizilerde heyecan fırtınası sürmeye devam ediyor. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Avlu, nefes kesen son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı.23 Mayıs akşamı yayınlanan bölümde; Deniz ile Azra’nın başlattığı isyan her geçen dakika büyümeye devam ediyor. 43.son bölümün ardından izleyenler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte Avlu 44. bölüm fragmanı izle! İsyan başlıyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

AVLU 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Avlu 44. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni fragman yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 43. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melis isyanın başlamsaından sonra cezaevindeki çocukları ve annelerini dışarı çıkarır. Rehielerin güvende olduğu haberi gelir. Kudret ölüm korkusuyla adamlarına talimatlar yağdırır. Gafil avlandıklarını düşünerek isyan eder. Herkese silahlarını almalarını talimatını verir. Kendisi de silahlarını alır ve “Deniz için “geleceğin varsa göreceğin var” der.

ZERRİN’İ ŞOKE EDEN BİLGİ!

Bu sırada avukatının yanında olan Zerrin, Doğan ile ilgili kötü haberi alır. Şoke olur. Doğan’ın bir çocuğu olduğunu öğrenir. Avukatı tüm detayları anlatır. Zerrin, geçmişi hatırlar. Kendini dışarıya zor atar. Bu arada çalan telefonu duymaz. Polislerden biri onu uyarır. Telefonu açtığında ona cezaevine gelmesi söylenir.

HEVES AZRA’YI UYARIYOR

Heves kameralarda bir sorun olduğunu anlar ve Azra’yı arayarak kameralara dışarıdan müdahale olduğunu söyleyerek tedbir almalarını ister. Azra, Hasret’e kameraları tespit etmelerini ve tedbir almalarını söyler. Deniz savcıya telefonu uzatır. Savcının Zerrin ile ilgili müzakere konusundaki sözleri üzerine telefonu onun elinden alır ve arayan kişiye müzakere istemediklerini Zerrin’i istediklerini söyler ve telefonu kapatır.

OPERASYON KARARI ALINIYOR

Zerrin cezaevine gelir. Melis’e isyanın sebebini ve isyancıların ne istediklerini sorar. Melis “Seni istiyorlar” diye cevap verir. Melis operasyon kararı alan yetkililere müzakere yapılmasını tavsiye eder. Bu sırada Tolga ve Oktay Melis’i görmeye gelir. Melis onlara da durumu anlatır. Deniz dışarıda operasyona hazırlanan yetkililere telefon ederek kararlarını öğrenmeye çalışır. Vali yardımcısı taleplerinin kabul edilemez olduğunu söyleyerek isyanı bitirmelerini ister aksi takdirde jandarmanın operasyon yapacağını söyler. Deniz telefonu kapatır.

Azra Zerrin’i vermeyeceklerini söylediğinde Deniz onu içeri almanın bir yolunu bulamaları gerektiğinden bahseder. Azra “ne gibi” der. Deniz, tam olarak bilmediğini söyleyerek onu tahrik edebilecek bir şeylerden dem vurur. Azra aklına bir şey geldiğini söyler ama işe yarayacağından emin değildir. Deniz yetkilileri arayarak bir orta yol önerir. Zerrin ile ana kapının önünde yüz yüze görüşmek istediklerini ondan sonra da isyanı bitireceklerini söyler. Ardından da ona bir şey olması durumunda rehinelere de olacağını söyleyerek gözdağı verir ve kararlarını beklediklerini söyler. Zerrin bu teklifi “kabul edin” der ve ardından Deniz’i öldürmelerini söyler. Yetkililer başka bir yol bulur. Melis durumu öğrenir. Ateş emri verildiğini duyunca çileden çıkar. Azra Deniz’in teklifini riskli bulur ve ona söylenir. Deniz, Azra’yı Zerrin’in odasına kilitler. Deniz yetkilileri arayarak 5 dakika sonra ana kapıda olacağını haber verir. Azra, Deniz’e yapmaması için bağırır ancak dinletemez. Melis jandarma komutanına buna gerek olmadığını söylese de artık karar verilmiştir. Zerrin’i hazırlarlar. Operasyon için talimat verilir. Melis dışarı çıkar. Oktay’a Deniz’i vuracaklarını söyler.

Zerrin askerleri ile birlikte ana kapıya yönelir. Kapıdan içeri girer. Kapının gözetleme kapağı açılır. Deniz içeriden Emel’i rehin almış olarak çıkar. Zerrin Emel’i görünce şoke olur. Keskin nişancılar Deniz’i vurmak için uygun anı kollar. Zerrin arkasına döner “Durun ateş etmeyin” der. Zerrin kardeşi Zeynep sandığı Emel’e zarar vermemesi için Deniz’e yalvarırken ona doğru gider. Zerrin Deniz’e ulaştığında ise beklemediği bir hamle ile karşılaşır. Deniz Zerrin’i kolundan çekerek içeri sokar. Hasret ve Derya Zerrin’i derdest eder ve koğuşların olduğu bölüme sürükler. Zerrin, Emel’e “Seni öldürecekler Zeynep” diye feryat eder.

Deniz, Azra’nın yanına döner. Azra Deniz’i görünce ona bir tokat atar. Azra “Ya sana bir şey olsaydı” diyerek endişesini dile getirir. Deniz başardıklarını söyler. Birbirlerine sarılırlar. Deniz “Elin çok ağırmış” der. Azra tekrar Deniz’e sarılır. Bu arada Zerrin çıldırmış bir şekilde kardeşini kurtarabilmek için revirde Hasret ve Derya’nın elinden kurtulmaya çalışır. Hemşire Zerrin’e ağır bir sakinleştirici yapar.

Jandarma son çare olarak cezaevine girmek için operasyona başlar. Melis karşı çıksa da artık durdurmanın yolu yoktur. Jandarmadaki hareketliliği kameralardan izleyen Heves gardiyan Berna’ya Azra ve Deniz’e baskın yediklerini haber vermesini ister. Berna durumu ikisine anlatır. İçeridekiler karşı koymak için hazırlıklara başlar.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Avlu 44. bölüm fragmanı izle! İsyan başlıyor! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ