Haber Detayları

Son Haberler Berk Oktay eşiyle ilgili ilk kez konuştu! Merve Oktay’ın 6 yıla kadar hapsi isteniyor

Son Haberler  Berk Oktay eşiyle ilgili ilk kez konuştu! Merve Oktay’ın 6 yıla kadar hapsi isteniyor

Eşi Berk Oktay’ın sosyal medyada uygunsuz fotoğraflarını paylaştığı iddia edilen Merve Oktay’ın 6 yıla kadar hapsi isteniyor. Berk Oktay konu hakkındaki suskunluğunu bozdu. Berk Oktay eşiyle ilgili ilk kez konuştu! Merve Oktay’ın 6 yıla kadar hapsi isteniyor haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Oyuncu Berk Oktay‘ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddia edilen avukat eşi Merve Oktay hakkında savcılık, ‘özel hayata ilişin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlemişti.

Berk Oktay bu konuyla ilgili ilk kez Radyo Viva’da yayınlanan Ağır Masa programına konuştu.

İşte Berk Oktay’ın yaptığı açıklamalar:

”Hepinizin bildiği gibi başıma ne yazık ki talihsiz ve çok üzücü beni ve ailemi yıpratan bir olay geldi. Allah’tan kimseye böyle bir şeyi yaşamamasını temenni ederim.

Kısaca özet yapayım. Başıma bu mevzular geldiğinde her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının yapacağı gibi kimlerin ne amaçla yaptıklarını ve yapan kişilerin bulunması için savcılığımıza gittim. Bunun araştırılmasını ve kimin yaptığının bulunması için suç duyurusunda bulundum.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Berk Oktay eşiyle ilgili ilk kez konuştu! Merve Oktay’ın 6 yıla kadar hapsi isteniyor TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ