Haber Detayları

Son Haberler Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izle!

Son Haberler Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izle! ATV ekranlarının hafta boyunca en çok takip edilen dizisi olma özelliğini elinde bulunduran dizisi Bir Zamanlar Çukurova nefes kesecek yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Züleyha ile Müjgan'ın kaza geçirdiği haberini alan Yılmaz " Züleyha bana bunu yapma" diye bağırması hala kime aşık olduğunu gözler önüne serdi. Yeni bölümde neler olacak? sorusu birazdan cevabını bulacak. Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izleme seçeneğini sitemizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izle! ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünde beklenmedik gelişmeler yaşanacak.Son bölümde; Züleyha ile Müjgan, Yılmaz’a kurulan tuzaktan habersiz şekilde arabaya binerek ölüm ile karşı karşıya kalıyorlar. Haberi alan Yılmaz ise olay yerine koşarken aklında sadece bir kişi vardır. Hünkar ile Fekeli’nin bulunduğu masada beklenmedik şekilde kararlar alınıyor.Züleyha olanlara daha fazla dayanamayarak oğlunuda alarak Demir’in yanından kaçmaya kararlıdır.Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? sorusunun cevabı heyecanla bekleniyor. Yılmaz ile Züleyha kavuşabilecek mi? diziseverler merakla beklemeye başladı. Yeni bölümü izleme seçeneği alt kısımda yer alıyor.İşte Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izlemek için merak edilen detaylar haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

”Adaletin hesap sorduğu yerde merhamet hakkını kaybeder” diyen Fekeli, iki masum insan, Züleyha ve Müjgan’ı ölümle burun buruna getiren kazanın peşinde! İpuçlarını birleştiren Fekeli, Yılmaz’ın arabasını kimin bozduğunu bulabilecek mi? Borçları, en yakın dostu sandığı Demir Yaman yüzünden ayyuka çıkan Cengaver, Yılmaz ile tokalaşıyor! Seher ile Gaffur’un yakınlaşması, Saniye’nin dikkatini çekecek mi?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 26.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

SEHER’İN YENİ PLANLARI ŞAŞIRTIYOR

Gaffur’un aslında kendisi için aldığı altın küpeleri, Saniye’nin kulağında gören Seher’in yeni hain planları neler? Çukurova’da gizemli ve yeni bir sima! Hünkar’ın Şehir Kulübü’nde gördüğü kadın kim ve orada ne işi var? Hastanede elini tutan tek kişi Demir olunca, ona karşı düşünceleri ve hisleri yavaş yavaş değişen Züleyha, neden Demir’e öfke kusuyor?

YILMAZ VE MÜJGAN’DAN YENİ ADIM

Demir, tam Züleyha’yı kazanmanın eşiğindeyken yine onu kaybediyor. Hem de Adnan bebekle beraber…Yılmaz ve Müjgan her şeye rağmen yaşattıkları aşklarını bir basamak yukarı taşıyor ve sonunda yüzükleri takıyorlar. Züleyha oğlunuda alarak Yılmaz’ın yanına gelirken kendi bekleyen sürprizlerden haberi yoktur.Tam da bu anda kapılarını çalan Züleyha ne istiyor?

Haberin detayını Kaynağından okumak için Bir Zamanlar Çukurova 26. bölüm izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ