Haber Detayları

Son Haberler Bir Zamanlar Çukurova dizisinin İki Yıldızı Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş Sevgili mi

Son Haberler Bir Zamanlar Çukurova dizisinin İki Yıldızı Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş Sevgili mi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin İki Yıldızı Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş Sevgili mi. ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da birbirlerine aşık iki karaktere hayat veren Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş sosyal medyadan aşklarını ilan etti. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin İki Yıldızı Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş Sevgili mi haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin İki Yıldızı Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş Sevgili mi? ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yıldızları Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş‘in dizi aşkları gerçek oldu.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha ve Yılmaz karakterini canlandıran iki oyuncuyu dizinin hayranları tarafından çok yakıştırılıyor. Sosyal medyada da ikili arasında aşk yaşandığı  zaman zaman gündeme geliyor.

Uğur Güneş’in Hilal Altınbilek ile birlikte fotoğraflarını paylaşması takipçileri tarafından dizi aşkı gerçek oldu şeklinde yorumlandı.

SONUNDA BEKLENEN FOTOĞRAF GELDİ

İkilinin birlikte çektirdikleri fotoğrafa yorum yapan bir sosyal medya kullanıcısı, “Sonunda beklenen fotoğraf geldi.” dedi. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Dizide çok yakışıyorlardı. Gerçek hayatta da birlikte olmalarına sevindim.” yorumunu yaptı.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Bir Zamanlar Çukurova dizisinin İki Yıldızı Hilal Altınbilek ile Uğur Güneş Sevgili mi TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ