Haber Detayları

Son Haberler Çukur dizisi sezon finalinde 'umut' dağıtacak!

Son Haberler Çukur dizisi sezon finalinde 'umut' dağıtacak!

Çukur dizisi sezon finalinde 'umut' dağıtacak! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur'un sezon finaline 4 hafta kaldı. Kansersiz Yaşam Derneği ile el ele veren dizinin ekibi, sezon finalini Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda binlerce seyirciyle birlikte izleyecek. Gecenin geliri Kansersiz Yaşam Derneği'ne bağışlanacak.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Pazartesi akşamları hem reytinglerde hem de sosyal medyada lider olan, ‘Çukur‘, ikinci sezonunun finaline dört bölüm kala “Çukur’da umut var” diyerek yeni sosyal sorumluluk projesini duyurdu.

Kansersiz Yaşam Derneği ile el ele veren dizinin ekibi, 27 Mayıs Pazartesi akşamı İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı‘nda yine unutulmaz bir gala gecesine ev sahipliği yapacak. Kanser hastası çocuklar ile kök hücre ve kan bağışına farkındalık yaratma amacıyla yola çıkılan bu proje kapsamındaki gecede elde edilen gelirler, Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlanacak.

ÇOCUKLARA UMUT OLACAK

Toygar Işıklı’dan Kubilay Aka’ya, Redd’den Zeynep Bakşi Karatağ’a pek çok müzisyen ve sürpriz Çukur oyuncularının dizinin dillere dolanan şarkılarını söyleyecekleri konserle başlayacak galada, binlerce seyirci dizinin heyecanla beklenen sezon finalini oyuncularıyla birlikte izleyecek. “Umut Yaz, 4381’e SMS at; çocuklara umut ol #çukurdaumutvar” sloganını geçtiğimiz bölüm Çukur’un duvarlarına taşıyan dizi, gala gecesi ile pek çok çocuğa umut olacak.

ÖNCEKİ YIL OTİZME DESTEK OLMUŞLARDI

Geçtiğimiz yıl ‘Çukur’ Tohum Otizm Vakfı ile el ele vererek “Çukur, Otizmin Farkında” projesine imza atmıştı. Seyircilerin, dizinin unutulmaz şarkı ve müziklerini dinlediği unutulmaz konserin gerçekleştiği ve sezon finalini, ‘Çukur’ ekibiyle birlikte izledikleri geceden elde edilen gelirle, pek çok otizmli çocuğun eğitimine destek sağlandı.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Çukur dizisi sezon finalinde 'umut' dağıtacak! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ