Haber Detayları

Son Haberler Çukur'un final sahnesi geceye damga vurdu!

Son Haberler Çukur'un final sahnesi geceye damga vurdu!

Çukur'un final sahnesi geceye damga vurdu! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, geçtiğimiz akşam yayınlanan 55. bölümüyle yine nefes kesti. Yamaç, Karakuzular'ın lideri Çeto'nun organ kaçakçılığı yaptığını Mahsun'a ispatlarken, final sahnesi geceye damga vurdu.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Show TV‘nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur‘un 4 Mart Pazartesi ekrana gelen 55. son bölümde seyircileri şaşırtan gelişmeler yaşandı. Karakuzular’ı kuran kişi olan ancak Çeto’yla arasının bozulmasından sonra ayrılan Yücel, Yamaç’a çok önemli bilgiler verdi.

MAHSUN GÖRDÜKLERİ KARŞISINDA ŞOK YAŞADI

Yücel hem Çeto’nun kişisel zaafını hem de yaptığı organ kaçaklığını tek tek anlattı. Karakuzular’ı içerden çökertmek isteyen Yamaç ise Yücel’in anlattıklarından sonra harekete geçti. Yamaç önce Mahsun’a içinde belgelerin olduğu bir dosya verdi. Mahsun, Yamaç’ın verdiği dosyadaki bilgileri sormak için doktora gitti. Ancak daha önceden dosyadan haberdar olan Çeto, doktoru uyardı ve Mahsun’un geleceğini söyledi. Doktor böyle bir şey olmadığını aynı belgelerin kendisinde de olduğunu gösterdi. Mahsun ise doktorun anlattıklarıyla ikna oldu. Çocukları işe nasıl soktuklarının hesabını soruyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ