Haber Detayları

Son Haberler Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi?

Son Haberler Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi?

Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi? Bir dönemin çapkınlarından iş insanı Erdal Acar, bayrağı oğlu Eremcan Acar'a devretti. Defne Samyeli'nin güzel kızı Deren Talu'nun Eremcan Acar ile sevgili olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bu gelişmenin ardından internette Deren Talu'nun yeni sevgilisi kim, kiminle birlikte gibi sorulara yanıt aranıyor. Biz de bu konuyu inceledik. Peki Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi? Birlikte mi? Aşk mı yaşıyorlar? Detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi? Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu’nun ismi yeni bir aşk iddiasıyla magazin gündemlerinde. Ünlü iş insanı Erdal Acar’ın oğlu Eremcan Acar ile Deren Talu’nun aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Bu iddiaların ardından internette konu hakkında araştırmalar başladı. Peki Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi? Birlikte mi? Eremcan Acar ile Deren Talu aşk mı yaşıyor? İşte detaylar…

DEREN TALU İLE EREMCAN ACAR SEVGİLİ Mİ?

Bir dönemin çapkınlarından olan iş insanı Erdal Acar, bayrağı eski eşi Emel Yıldırım’dan olan oğlu Eremcan Acar’a devretti. 20 yaşındaki Eremcan Acar, 2017’de merhum iş insanı Mustafa Koç’un küçük kızı Aylin ile yaşadığı aşkla gündem olmuştu.

Aylin Koç ile kısa bir süre sonra yollarını ayıran genç adam, özel hayatında gaza bastı. Eremcan Acar’ın son gözdesi ise Defne Samyeli’nin eski eşi mimar Eren Talu’dan olan büyük kızı Deren Talu oldu.

Sosyetik delikanlı, güzelliğiyle kısa sürede yıldızı parlayan Deren Talu’yu yakın markaja aldı. Eremcan Acar, boy gösterdiği davetlerde tüm bakışları üzerine toplayan, seksi paylaşımlarıyla da sosyal medyayı sallayan 22 yaşındaki modeli Instagram’da takibe aldı.

Genç adam, Deren Talu’nun paylaşımlarını da beğeni yağmuruna tuttu.

Deren Talu ise Eremcan Acar’ın ilgisine başta temkinli davrandı. Ancak Eremcan, modelle ortak dostları sayesinde tanışmayı başardı.

LONDRA İDDİASI

İddiaya göre ikili, bir süredir gizli gizli görüşüp birbirlerini tanımaya çalışıyor. Genç çiftin Eremcan Acar’ın üniversite eğitimi gördüğü Londra’da bir araya geldiği de konuşulanlar arasında.

Londra’da başlayan arkadaşlıkları 2017 yazında aşka dönüşen Eremcan Acar ile Aylin Koç’un ilişkisi ise birkaç ay sonra bitti. Aylin Koç, şimdilerde Bennu Gerede’nin oğlu Dilan’la aşk yaşıyor.

DEREN TALU KİMDİR?

Deren Talu, 1996 yılının Kasım ayında doğdu. Deren Talu, Manken, sunucu ve eski Türkiye güzellerinden oyuncu ve sunucu Defne Samyeli ve Mimar Eren Talu’nun kızıdır. Babası Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Babası aynı zamanda Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski yöneticisidir.

Lise eğitimini ENKA Okulları’nda tamamlayan Deren Talu, üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta aldı.

Manken olmayı isteyen Deren Talu, bu yoldaki ilk adımını Atıl Kutoğlu’nun defilesinde attı.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Deren Talu ile Eremcan Acar sevgili mi? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ