Haber Detayları

Son Haberler Deren Talu’nun Yeni Sevgilisi Eremcan Acar kimdir? Kaç yaşında? Instagram adresi ne?

Son Haberler Deren Talu’nun Yeni Sevgilisi Eremcan Acar kimdir? Kaç yaşında? Instagram adresi ne?

Eremcan Acar kimdir? Defne Samyeli’nin son dönemde magazin gündemlerini oldukça meşgul eden kızı Deren Talu, yeni bir aşka yelken açtı. Gündeme bomba gibi düşen bu gelişmeyle birlikte Deren Talu’nun Eremcan Acar ile birlikte olduğu konuşuluyor. Bu gelişmenin ardından Eremcan Acar kimdir, kaç yaşında gibi sorulara yanıt aranmaya başladı. Biz de bu konuyu sizler için inceledik ve haberimize ekledik. Peki Eremcan Acar kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? İşte Eremcan Acar Instagram adresi… Deren Talu’nun Yeni Sevgilisi Eremcan Acar kimdir? Kaç yaşında? Instagram adresi ne? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Eremcan Acar kimdir? Son dönemde magazin gündeminde sık sık ismi anılan Defne Samyeli’nin güzel kızı Deren Talu’nun yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Deren’in Eremcan Acar isimli bir kişiyle birlikte olduğu konuşuluyor. Peki Eremcan Acar kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Hangi okulda okuyor? İşte Eremcan Acar Instagram adresi ve tüm detaylar…

EREMCAN ACAR KİMDİR?

Bir dönemin çapkınlarından olan iş insanı Erdal Acar, bayrağı eski eşi Emel Yıldırım’dan olan oğlu Eremcan Acar’a devretti. 20 yaşındaki Eremcan Acar, 2017’de merhum iş insanı Mustafa Koç’un küçük kızı Aylin Koç ile yaşadığı aşkla gündem olmuştu.

Aylin Koç ile kısa bir süre sonra yollarını ayıran genç adam, özel hayatında gaza bastı. Eremcan Acar’ın son gözdesi ise Defne Samyeli’nin eski eşi mimar Eren Talu’dan olan büyük kızı Deren Talu oldu.

Sosyetik delikanlı, güzelliğiyle kısa sürede yıldızı parlayan Deren Talu’yu yakın markaja aldı. Eremcan Acar, boy gösterdiği davetlerde tüm bakışları üzerine toplayan, seksi paylaşımlarıyla da sosyal medyayı sallayan 22 yaşındaki modeli Instagram’da takibe aldı. Genç adam, Deren Talu’nun paylaşımlarını da beğeni yağmuruna tuttu.

Deren Talu ise Eremcan Acar’ın ilgisine başta temkinli davrandı. Ancak Eremcan, modelle ortak dostları sayesinde tanışmayı başardı.

LONDRA İDDİASI

İddiaya göre ikili, bir süredir gizli gizli görüşüp birbirlerini tanımaya çalışıyor. Genç çiftin Eremcan Acar’ın üniversite eğitimi gördüğü Londra’da bir araya geldiği de konuşulanlar arasında.

Londra’da başlayan arkadaşlıkları 2017 yazında aşka dönüşen Eremcan Acar ile Aylin Koç’un ilişkisi ise birkaç ay sonra bitti. Aylin Koç, şimdilerde Bennu Gerede’nin oğlu Dilan’la aşk yaşıyor.

Eremcan Acar’ın Instagram kullanıcı adı: eremcanacar


Haberin detayını Kaynağından okumak için Deren Talu’nun Yeni Sevgilisi Eremcan Acar kimdir? Kaç yaşında? Instagram adresi ne? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ