Haber Detayları

Son Haberler Diriliş Ertuğrul 143 bölüm izle! Bamsı ihanet mi edecek?

Son Haberler Diriliş Ertuğrul 143 bölüm izle! Bamsı ihanet mi edecek?

Diriliş Ertuğrul 143 bölüm izle! Bamsı ihanet mi edecek? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Diriliş Ertuğrul 143. bölüm izle! TRT 1 ekranlarının büyük ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak. 10 Nisan akşamı yeni bölümde Dragos, Bamsı'nın oğlunu kaçırarak Ertuğrul'un planlarını bozmayı amaçlıyor. Beybolat ise Alıncak'ın ölmediği haberini alınca çılgına dönüyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Diriliş Ertuğrul 143. bölüm izle! Bamsı ihanet mi edecek? Merak edilenler haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Diriliş Ertuğrul 143. bölüm izle! TRT 1 ekranlarının en dikkat çekici dizisi Diriliş Ertuğrul merak uyandıracak yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak 10 Nisan akşamı yeni bölümde; Ertuğrul, Dragos ve Albastı’yı köşeye sıkıştırdığını dünürken beklenmedik gelişmeler planlarını bozacaktır. Saldırı sonrasında yaralanan İlbilge Hatun ölecek mi? sorusu merak ediliyor. Ertuğrul’un ağzından Alıncak’ın ölmediğini duyan Beybolat çılgına dönerek yeni planlar yapmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.Kimliğinin açığa çıkmasından korkan Dragos, Bamsı’nın oğlunu kaçırarak onu bir şeylere mecbur etmeye zorluyor. Ertuğrul’un tüm uyarılarına rağmen Bamsı ihanet mi edecek? soruları akıllara geliyor. İşte Diriliş Ertuğrul 143. bölüm izle! Bamsı ihanet mi edecek? Merak edilen detaylar haberimizde…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etmiştir. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 143. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Öte yandan Ertuğrul Bey şüphelendiği Zangoç’a bir oyun kurmuş ve onun Uranos’la bağlantısını ortaya çıkarmıştır. Ertuğrul Bey’in kurduğu tuzağa düşen Zangoç, Uranos’u Ertuğrul Bey’in tuzağına göndermiştir. Ertuğrul Bey ise Uranos’u yakalamıştır. Peki Uranos, Dragos’un Zangoç olduğunu itiraf edecek mi ?

Beybolat Bey, Kayı obasında fitne çıkarmak için kardeşi Sırma’yı görevlendirerek Hafsa ve Selcan’ı birbirine düşürmeyi başarmıştı. Bamsı’nın Alpbaşılıktan azledilmesi ve Alplığı bırakmasıyla gerilim artmış, Hafsa obadan göçmek istemişti. Hain oyunlarıyla kayı obasını yıpratmaya çalışan Beybolat’ın son oyunuysa Söğüt yolunda Bamsı’nın ailesine saldırarak Aybars’ı kaçırmak olmuştu. Bu durumu öğrenen Bamsı pusatına sarılmış ve oğlunu kaçıranların peşine düşmüştü. Peki Bamsı, oğlu Aybars’ı kurtarabilecek mi? Aybars yaşayacak mı?

Ertuğrul Bey, Zangoç’u zindana attırmıştı. Zangoç zindana götürülürken beklenmedik bir şekilde Oğuz’u ve Melikşah’ı yaralamıştı. Peki Melikşah ve Oğuz hayatta kalabilecek mi? Zangoç’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı?

Haberin detayını Kaynağından okumak için Diriliş Ertuğrul 143 bölüm izle! Bamsı ihanet mi edecek? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ