Haber Detayları

Son Haberler Elimi Bırakma 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Azra babasının katilini öğrenecek mi? Elimi Bırakma 34.bölüm fragmanı izle!

Son Haberler Elimi Bırakma 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Azra babasının katilini öğrenecek mi? Elimi Bırakma 34.bölüm fragmanı izle!

Elimi Bırakma 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Azra babasının katilini öğrenecek mi? Elimi Bırakma 34.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Elimi Bırakma 33.bölüm izle! TRT 1 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Elimi Bırakma nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Cenk'in hastalığını doktor Defne'den öğrenen Azra büyük şok yaşıyor. Azra'nın babasının katilini söyleyecek notun ortaya çıkması izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.İşte Elimi Bırakma 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Azra babasının katilini öğrenecek mi? Elimi Bırakma 34.bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Elimi Bırakma 33.bölüm izle! Büyük sırların ortaya çıkacağı yeni bölüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.Doktor Defne beklenmedik şekilde Cenk’in herkesten sakladığı hastalığını Azra’ya söylemesi ikilinin arasının açılmasına neden oluyor.Azmi’nin kendisini terketmesine izin vermeyen Sumru yeni planlarını devreye sokuyor.Geçmişten gelen sırlar bir not ile ortaya çıkmaya başlıyor.Azra’ya babasının katilinin öğreneceğini yazan not büyük merak uyandırdı. Çelenler ailesine beklenmedik şekilde giriş yapan Zerrin,Azra’dan kurtulma planlarını devreye sokuyor.İşte Elimi Bırakma 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Azra babasının katilini öğrenecek mi? Elimi Bırakma 34.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

ELİMİ BIRAKMA 33. BÖLÜM ÖZETİ

Azra ve Cenk, Cenk’in bir arkadaşının evlilik kutlama partisine katılırlar. Parti büyük sürprizlere gebedir. Beş parasız kaldığını Çelenlerden gizleyen Zerrin, davetsiz bir misafirin gelişiyle çok güç bir duruma düşecektir.

Cenk’in isteğiyle birlikte çalışmak zorunda kalan Kadir ve Melis birbirlerine olan duygularını dizginleyebilecekler midir? Öte yandan, Azmi ile evlenme planları yapmakta olan Sumru, öğrendiği bir haberle çılgına döner. Sumru’nun tepkisi başta Feride olmak üzere, Çelenlere çok zor anlar yaşatacaktır.

ELİMİ BIRAKMA 31. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cenk, sadece annesine değil, Feride Hanım’a da kızıyor. Annesinin yaptığını ondan saklamasını hazmedemiyor. Cenk şirketten istifa ettğini açıklıyor. Feride bu kararla şok olsa da Cenk ile konuşarak ona duyurmadan olayı çözmeye çalışmasının hata olduğunu kabul ediyor. Ama Feride Cenk’in annesi ile yaşayacağı krizi çözmesi gerektiğini anlatıyor.

CENK HASTANEYE YETİŞTİRİLİYOR

Cenk araba kullanırken fenalaşıyor. Aracını kenara çekip kendini sakinleştirmeye güçlü olmaya çalışıyor. Doktoru Cenk’in hastaneye gelmemesinden endişe ediyor. Cenk güç bela telefonunu alıp doktorunu arıyor. Ancak konuşmaya gücü yok, hiç iyi olmadığını anlatmaya çalışıyor. Doktoru Cenk’in nerede olduğunu öğrenmeye çalışıyor ama Cenk daha da kötüleşerek baygınlık geçiriyor. Cenk’in yeri buluuyor ve hemen ambulans ile hastaneye yetiştiriliyor ve acilen operasyona alınıyor.

 MELİS’İN UMUTLARI HALA TAPTAZE

Kadir, Azra ile konuşmaya çalışıyor. O sırada Melis, Kadir’in gitmediğini görüp çok seviniyor ve onun boynuna atlıyor. Kadir’in gitmeyişinden umutlanan Melis çok sevinir. Ama aslında Kadir, Cenk’in hastalığından kendini suçladığı için Melis’i kendinden uzak tutmaya çalışıyor.

ULVİ: HİSSELERİ GERİ VER

Ulvi, Sumru’ya hisselerini geri vermesini söylüyor. Sumru Ulvi ile kurduğu şer ittifakının geldiği noktaya inanamıyor. Bu sırada Serap’ın da Melis ve Arda ile sınavı devam ediyor. Cenk ile beraber diğer çocuklarını da kaybediyor.

AZRA: BEN SENİN AİLENDEN OLDUĞUMU SANIYORDUM

Azra, hem Cenk’e destek olmak hem de Serap’tan işittiği onca lafa rağmen Cenk’in ailesini affetmesini istiyor. Ancak Cenk ona bu duruma karışmaması gerektiğini söylüyor. Bu sözler Azra’yı çok kırıyor, çünkü Azra onun ailesinden olup olmadığını sorguluyor.

CENK: AZRA İLE YENİ BİR HAYATA BAŞLAYACAĞIM

Cenk ve Azra akşam yemeğinde Çelenler ile aynı sofraya oturuyor. Cenk Azra ile ciddi bir adım atmaya hazırlandığını söylüyor. Bu kararını açıklamadan önce de Azra’ya Çelenler’den bir miras beklentisi olup olmadığını soruyor. Azra’nın ‘yok tabiki’ lafı ile konuşmasına devam eden Cenk ailesi ile kalan tek bağının soyadı olduğunu söylüyor.

Elimi Bırakma 24.Bölüm

Şirket hisselerini alan kişinin Sumru olduğunun ortaya çıkması büyük şok etkisi yaratmıştır ve onu tanıyanlar arasında en çok konuşulan konu, Sumru’nun bu parayı nereden bulduğudur. Azra Feride’yle konuşarak, artık kendi ayakları üzerinde durmak ve ayrı ev tutmak istediğini söyler. Feride bunu anlayışla karşılar. Mütevazı bir mahallede bütçesine uygun bir ev tutan Azra, evine yerleşir. Diğer yandan da babası için açtığı davayı, Mert’i korumak adına geri çeker.

Azra’nın mantıklı bir açıklama yapmadan Cenk’ten uzak durmaya çalışması Cenk’i sinirlendirmektedir. Ve böyle bir öfke anında Azra’nın yanında Kadir’i gören Cenk, öfkesini ondan çıkarır. Cenk in Kadir’i dövmesi bütün dengeleri alt üst edecek Azra’nın Mert’e kavuşma ihtimali tehlikeye girecektir

 Elimi Bırakma 23.Bölüm

Pazar akşamları ekranlara gelen Elimi Bırakma’nın 13 Ocak’ta yayınlanacak yeni bölümünde; şirket hisselerini alan kişinin Sumru olduğunun ortaya çıkması büyük şok etkisi yaratmıştır ve onu tanıyanlar arasında en çok konuşulan konu, Sumru’nun bu parayı nereden bulduğudur. Azra Feride’yle konuşarak, artık kendi ayakları üzerinde durmak ve ayrı ev tutmak istediğini söyler. Feride bunu anlayışla karşılar. Mütevazı bir mahallede bütçesine uygun bir ev tutan Azra, evine yerleşir. Diğer yandan da babası için açtığı davayı, Mert’i korumak adına geri çeker.

Azra’nın mantıklı bir açıklama yapmadan Cenk’ten uzak durmaya çalışması Cenk’i sinirlendirmektedir. Ve böyle bir öfke anında Azra’nın yanında Kadir’i gören Cenk, öfkesini ondan çıkarır. Cenk in Kadir’i dövmesi bütün dengeleri alt üst edecek Azra’nın Mert’e kavuşma ihtimali tehlikeye girecektir…

Elimi Bırakma 16.bölüm

Azra, Mert’in sert tepkilerine rağmen, onu kazanmaya çalışmaktan vazgeçmez… Burhan’la yolu kesişen Fatma, Sumru’nun karşısına yeni bir tehdit olarak çıkarken, Sumru Mert’i bir süreliğine de olsa Fatma’nın görmesine izin verir.Azra, babasının şaibeli ölümü için Çetin’le birlikte davayı açar.

Elimi Bırakma 15.Bölüm

Cenk’in geçmişinden gelen Ece’nin intiharı Cenk ve Azra’nın hayatına bir tehdit olarak döner. Ece’nin abisi Kadir’in hedefinde artık, kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Cenk vardır. Üstelik Kadir, şüphelerini güçlendiren bir kanıtı da ele geçirince öfkesi daha da büyür. Feride de Mert’in kayıp olduğu dönemde Ali’yle Mert’in yolunun kesiştiğini Azra ile paylaşır. Bu, Azra’nın Sumru üzerindeki şüphelerini daha da güçlendirir.

Babasının şaibeli ölümünü de öğrenen Azra davayı açar. Tarık babasının safında hareket ederek büyük bir hataya doğru yol alırken son bir şans için Azra’nın karşısına çıkar ve aşkını itiraf eder. Diğer taraftan Fatma ise Sumru’yu huzursuz etmek için harekete geçer. Sumru, bu korkuyla Fatma’ya ulaşma çabası içine girer ve Azmi’den yardım ister. Ancak Fatma onun karşısına hiç beklemediği bir şekilde çıkar. Burhan Sumru’yu işyerinde zora sokarken Cansu konusunda tehditlerini sürdürür.

Cenk, Azra ve Mert’in arasındaki buzları eritmek için çaba gösterirken ikili arasında aşk daha da güçlenir.

Elimi Bırakma 14.Bölüm

Kardeşini bulmanın sevincini bile daha yaşayamayan Azra, Mert’in kendisini değil Sumru’yu seçmesiyle yıkılır. Azra ne kadar da Mert’ten bir saniye bile ayrılmak istemese de Mert, Azra’nın kendisini terk ettiğini düşünmektedir. Bu durum Sumru ve Azra arasında büyük bir çatışmanın da başlangıcı olacaktır.

Fatma ise Mert’in elinden alınmasıyla en trajik hatırasını yeniden yaşar, çocuğunu geçmişte kaybeden Fatma bir kez daha Mert’i kaybetmenin acısıyla onu tekrar elde etmenin yollarını arayacaktır.

Azra ve kardeşi arasında bağ kurmaya çalışan Cenk içinse Kadir çoktan kötü planlarını eyleme dökmeye başlamıştır, Kadir Çelen ailesini içten fethetmek için düğmeye basmıştır.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Elimi Bırakma 13.Bölüm

Cenk’in annesine Azra’ya olan aşkını itiraf etmesiyle, Serap bir an önce Azra’yı evden göndermenin yollarını aramaya başlar. Önce miraslarını şimdi de oğlunu elinden almaya çalışması Serap’ı sert kararlar almaya iter.

Cenk, Azra’ya olan aşkını annesine itiraf ederken Azra’nın bunu duyup duymadığından emin olmaya çalışır. Azra ise duyduğu bu itiraf karşısında mutlu olsa da bir yandan da onu daha zor günlerin beklediğini bilir. Cenk annesinden sonra ani bir kararla Azra’nın karşısına çıkacak ve büyük yüzleşme gerçekleşecektir.

Arda ve Mert’in aynı yetimhanede bir araya gelmeleri, Mert’i bir adım daha Azra’ya yaklaştırır. Tabi Mert’e tek yaklaşan onlar da değildir; Sumru ve Azmi’nin iş birliği de yavaş yavaş sonuç vermiş, tehlikeli bir karşılaşmanın zemini hazırlanmıştır.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Önal, yönetmenliğini Sadullah Çelen, senaryosunu Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme alıyor. Dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan ve Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

ALİNA BOZ kimdir?

Alina Boz, 14 Haziran 1998’de Rusya’nın başkenti Moskova’da dünyaya geldi. Annesi Rus, babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan Alina Boz, ilkokula başlayana kadar Rusya’da kaldı. Ailesinin işleri nedeniyle Türkiye’ye dönen Alina Boz yedi yaşında İstanbul’a geldi. Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri Bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmıştır.
Türkiye’ye dönüş kararı ile dans ve tiyatro eğitimi alan Alina Boz, küçük yaşına rağmen televizyon dünyasında boy göstermeye başladı. Alina Boz ilk olarak Cesur Hemşire isimli bir dizide rol alarak Canan karakterini canlandırdı.

2014 yılında başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya’nın yer aldığı Paramparça dizisinde Hazal karakterine hayat verdi. 2016 yılında ilk sinema filmi olan Kaçma Birader’de Zafer Algöz, Meek Baykal, Cihan Ercan, Nursel Köse, Necip Memilli gibi isimlerle birlikte oynadı.

Alina Boz Şimdilerde TRT 1’de yayınlanmakta olan Elimi Bırakma dizisnde Azra karakterine hayat vermektedir. Alina Boz, 1.73 metre boyunda, 50 kilo ve İkizler burcudur.

Alina Boz’un rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Elimi Bırakma (Azra) (TV Dizisi)
2018 – Vatanım Sensin (Prenses Anastasia Romanova) (TV Dizisi)
2017 – Sevdanın Bahçesi (Defne) (TV Dizisi)
2017 – Bölük (Sinema Filmi)
2016 – Kaçma Birader (Melis Kahveci) (Sinema Filmi)
2014 – Paramparça (Hazal) (TV Dizisi)
2013 – Cesur Hemşire (Canan) (TV Dizisi)

ALP NAVRUZ kimdir ?

2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açtı. Alp Navruz, oyunculuğa ilkokul sıralarında kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başladı. Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden dersler aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Kariyerine modellik ile başlayan Alp Navruz, yüzme ve okçuluk sporu ile ilgileniyor. Yazı yazmayı çok seven Alp Navruz, şiir ve öyküler yazmaktadır.

Alp Navruz, modellik yapmasının yanı sıra oyunculuk eğitimi de aldı. Kariyerine Ceberrut sinema filmiyle adım atan Navruz, ilk dizisi Arkadaşlar İyidir’de Berke rolünü canlandırdı.

2017 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan, başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Deniz Baysal, Mahir Günşiray, Çağlar Ertuğrul, Tolga Güleç, Alp Navruz ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini hayat verdi.

Şu sıralara ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan ‘Elimi Bırakma’ dizisinde oyunculuk kariyerine devam ediyor. Yakışıklı isim bu dizi de zengin bir iş kadınının torunu olan ‘Cenk’ karakterini canlandırıyor.

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2018 – Elimi Bırakma (Cenk)

2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Sinan Egemen) (TV Dizisi)

2016 – Arkadaşlar İyidir (Berke) (TV Dizisi)

2015 – Ceberrut (Mert) (Sinema Filmi)

Haberin detayını Kaynağından okumak için Elimi Bırakma 33.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Azra babasının katilini öğrenecek mi? Elimi Bırakma 34.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ