Haber Detayları

Son Haberler Hercai 6. bölüm fragmanı izle! Reyyan'a ne olacak?

Son Haberler Hercai 6. bölüm fragmanı izle! Reyyan'a ne olacak?

Hercai 6. bölüm fragmanı izle! Reyyan'a ne olacak? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Hercai 6. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Hercai nefes kesen 5. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Büyük bir heyecanla takip edilen bölümde Miran, Reyyan'ı herkese ve her şeye karşı korumaya çalışırken Yaren'in hain planıyla karşı karşıya kalıyor. Dizinin sonlanmasının ardından sevenleri 6. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte Hercai 6. bölüm fragmanı izle! Reyyan'a ne olacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Hercai 6. bölüm fragmanı izle! ATV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizisi Hercai 5. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Reyyan’ın ailesini görmesine istemeden engel olan Miran, Gül’ün hastalığını kullanan Yaren’in tuzağına düşüyor. Şadoğulları’nın konağına gizli gizli giren Reyyan ve Miran yakalanacak mı? sorusu kısa bir süre sonra cevabını bulacak.12 nisan akşamı ekranlara gelen son bölümün ardından dizi severler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başlıyor. İşte Hercai 6. bölüm fragmanı izle! Reyyan’a ne olacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

HERCAİ 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ATV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren izleyenleri soluksuz bir maceranın içine sürükleyen Hercai hafta boyunca medyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor.12 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Miran, Reyyan’ı kucağına alarak Aslanbey konağına giriş yapıyor. Herkesin büyük şokla karşıladığı anlarda gözler Azize Aslanbey’in üzerine çevrilmiştir.

Aslanbey konağında resmi nikahlı eş olan Gönül, kocası ve Reyyan’ı gördüğü an beyninden vurulmuşa dönüyor. Annesine isyan eden Gönül beklenmedik kararlar alıyor.Zehre kızını Aslanbeylerin elinden almaya geldiğinde karşısında bir duvarla karşılaşır. Kardeşini korumak isteyen Reyyan büyük üzüntü yaşıyor. Azat sevdiğ kadını korumak için bütün ailesini karşısına alıyor.

 Hercai son bölümde; Şadoğlu ve Aslanbey konakları diken üstündedir. Reyyan ve Miran’ın nehre atlayıp gözden kayboldukları haberi tüm Mardin’i sarsıyor. Şimdi herkes Miran ve Reyyan’ın ölüp ölmediğini merak ediyor. Kızı Reyyan’ın ölmüş olabileceğini asla kabul etmek istemeyen Hazar, onu bulmaya kararlı!

Gözünü kırpmadan Reyyan’ın arkasından nehre atlayan Miran ise Reyyan’ı kurtarmayı başarıyor. Şimdi sırada ikisinin birlikte kalabileceği, gözlerden uzak ve güvenli bir yer bulmak var. Herkesin öldüklerini düşünmelerine izin vererek zaman kazanmaya çalışan Miran’ın tek derdi Reyyan’ı korumak.

Ama bilmediği bir şey vardır; Reyyan yaşadığı onca felaketten sonra ne aynı evde kalmak ne de Miran’ın yüzünü görmek istemez. İki aşık mı, iki düşman mı olduklarını belirleyecek seçimi Reyyan yapıyor! Ve Miran’a doğrulttuğu tetiği çekiyor!

Haberin detayını Kaynağından okumak için Hercai 6. bölüm fragmanı izle! Reyyan'a ne olacak? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ