Haber Detayları

Son Haberler İlhan Üngan kimdir? Mafya mı? Neden öldürüldü?

Son Haberler İlhan Üngan kimdir?  Mafya mı? Neden öldürüldü?

İlhan Üngan kimdir? Mafya mı? Neden öldürüldü? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

İlhan Ünğan kimdir? İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti'nin kızının öldürülmesi davasında firari olarak aranan İlhan Ünğan,silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Ünğan, Bağdat Caddesi Caddebostan'da silahlı saldırı sonucu yaşamını yiitrdi. Ünğan kim olduğu ve mafy bağlantısı olup olmadığı merak konuus. Peki İlhan Ünğan kimdir? Mafya mı? Nereli? Detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

İlhan Ünğan kimdir? İlhan Ünğan, Bağdat Caddesi’ndeki bir kafenin önünde silahlı saldırıya uğradı. İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti’nin kızının öldürülmesi davasında firari olarak aranan İlhan Ünğan uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.Peki İlhan Ünğan kimdir? Merak edilen detaylar haberimizde…

Arzu Şerıf Zindaşti ve şoförü Devrim Öztunç, 26 Eylül 2014’te, Büyükçekmece’de trafik ışıklarında çapraz ateşle öldürülmüştü..

İddiaya göre cinayetler bir uyuşturucu hesaplaşmasıydı ve hedefte Arzu Şerif Zindaşti değil, babası Naci Şerif Zindaşti vardı.

Bu olayın ardından Dubai ve İstanbul’da 3 kişi daha öldürdü. Cinayetler intikam amacıyla işlendiği öne sürüldü, infaz emrini ise uyuşturucu baronu, aynı zamanda ergenekon davasının gizli tanığı olan Naci Şerif Zindaşti’nin verdiği belirtildi.

FETÖ soruşturması kapsamında aranan firari savcı Zekeriya Öz, Zindaşti’yi Ergenekon Davası’nda “terazi” kod adıyla gizli tanık yapmıştı. Zindaşti’nin ifadeleriyle balyoz ve Hrant Dink davalarının hakimleri görevden alındı.

Zindaşti’nin FETÖ tutuklusu ABD başkonsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz ile görüştüğü de tespit edildi.

6 Nisan 2018’de düzenlenen operasyonla zindaşti ve adamları yakalandı. Biri başkomiser iki polis ile Zindaşti tutuklandı. Daha sonra, avukatının itirazı üzerine zindaşti serbest bırakıldı. Başsavcılık itiraz etti, tutuklama kararı çıkarıldı. Ancak Naci Şerif Zindaşti kayıplara karıştı.

Haberin detayını Kaynağından okumak için İlhan Üngan kimdir? Mafya mı? Neden öldürüldü? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ