Haber Detayları

Son Haberler İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Son bölüm HD izle! Süreyya ile Faruk ayrılacak mı? İstanbullu Gelin 77.bölüm fragmanı!

Son Haberler İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Son bölüm HD izle! Süreyya ile Faruk ayrılacak mı? İstanbullu Gelin 77.bölüm fragmanı!

İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Son bölüm HD izle! Süreyya ile Faruk ayrılacak mı? İstanbullu Gelin 77.bölüm fragmanı! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Star TV ekranlarını merakla takip edilen dizisi İstanbullu Gelin nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak.Faruk'un şehir dışında olan iş görüşmesinde Özgür ile dudak dudağa şekilde yakalayan Süreyya'ya beyninde vurulmuşa dönüyor. Olanları açıklamaya çalışan Faruk başarılı olamıyor.İşte İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Son bölüm HD izle! Süreyya ile Faruk ayrılacak mı? sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Yeni bölümü merakla beklenen İstanbullu Gelin’de 76. bölüm izleyenleri soluksuz şekilde ekranları başına kilitleyecek.Süreyya sürpriz yapmak için gittiği otelde Faruk ile Özgür’ü dudak dudağa yakalayınca beyninde vurulmuşa dönüyor. Faruk’un tüm açıklamalarına rağmen onu dinlemeyen Süreyya’nın ne yapacağı merak konusu olmuş durumda.Esma ikilinin arasında yaşanan sorunu farkediyor.Boranlar Fikret ile İpek arasında yaşanan gerilimi azaltırken ortaya çıkan yeni olayla mücadele etmeye hazırlanıyor.Merakla beklenen yeni bölümü izlemek isteyen izleyiciler araştırma ypmaya başladı.İşte İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Son bölüm HD izle! Süreyya ile Faruk ayrılacak mı? İstanbullu Gelin 77.bölüm fragmanını izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Fikret, Okan’ın İpek’e açıldığını duyunca tüm Boranlar tutuşuyor. Faruk, Fikre ile konuşuyor ve beklediğinden daha sakin yanıtlar alıyor. Okan ile de konuşan Fikret onun hisselerini Adem’e satmasına sebep oluyor.

İSTANBULLU GELİN 76.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Faruk, Esma’nın gönlünü rahatlatmak için eve gelip olanları anlatıyor ama Süreyya’nın yüzüne bile bakmıyor. ‘Az kalsın bir felakete çanak tutuyordum’ diyen Faruk sessizliğini Süreyya ile odadayken bozuyor. Süreyya’nın gerçeği ondan saklamasını kabullenemiyor. Süreyya sürekli yalan söyleyen kişi konumunda olmasında şikayet ediyor. Faruk, Fikret’in Okan’a bir şey yapmasından nasıl korktuğunu söylüyor. Ayrıca Süreyya’yı ondan bir daha bir şey saklamaması konusunda uyarıyor.

FİKRET HİÇ OLMADIĞI KADAR SAKİN

Fikret kimsenin beklemediği kadar sağ duyulu davranıyor. Adem ile dertleşen Fikret, ‘kaybettim’ diyor. Adem, Fikret’e olaylara arklı yerden bakması için konuşuyor. Fikret, İpek’in de haklı olduğunu söylüyor. Adem, Fikret’in Okan’ı dövmekten beter ettiğini söylüyor ama Fikret bu konuda ağabeyine kızgın. Adem karısının da onun gibi inatçı olduğunu anlatıyor.

İPEK İLE FİKRET YENİDEN BAŞLIYOR

Fikret ailesinden özür diliyor. Ne iyi bir evlat ne iyi bir koca olmadığını söylüyor. İpek ailesine bir şans daha vermek için Fikret’e bir şans daha veriyor. Kucağında çocuğuyla konağa gelen İpek, büyük bir heyecanla karşılanıyor. Fikret koşarak İpek’e sarılıyor. İpek ve Fikret için yeni bir dönem başlıyor. Fikret bu yeni dönemi sıfırdan yaşamak istiyor. Harika bir gece organize ediliyor. Fikret, İpek’e evlenme teklif ediyor ve adeta yeniden düğün yapıyorlar. İpek kendini yıldız gibi hissettiğini söylüyor.

FARUK ZOR DURUMDA KALACAK

Faruk’un iş için Özgür ile şehir dışına çıkması ve yaşanan yanlış anlaşılmalar onu dört koldan sıkıştıracaktır.

İSTANBULLU GELİN 74. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Süreyya Esma’nın Fikret ve İpek konusunda onu kırmasını kabullenemiyor. Bir de üstüne Okan ile İpek’i konuşurlerken yakalıyor. Bu konuşmada Okan, İpek’e açılıyor. İpek, Süreyya’yı görünce onun peşinden gidiyor. Süreyya bir fırça da İpek’ten yiyor. İpek, bu ‘yanlış anlaşılmayı Fikret’e söylersen eğer’ diye Süreyya’yı tehdit ediyor. Süreyya gördükleri karşısındaki şaşkınlığı atlatamamışken gördüklerini saklayıp saklamamak arasında kalıyor.

BEKLENMEDİK SÜRPRİZ

Faruk ile Süreyya’nın evlilik yıldönümü geliyor. Süreyya bugünü unutuyor. Faruk’la telefonda konuştuktan sonra Faruk’un ona sürpriz hazırlığında olduğunu düşünüyor ve kendisi daha bir hediye bile almadığı için hayıflanıyor. Ama Faruk evlilik yıl dönümlerini son anda hatırlıyor. Faruk ve Süreyya birbirlerini ihmal ettiklerini düşünüyor. Faruk hemen Süreyya için hazırlıklara başlıyor. Süreyya kapıya gelen balonlarla mutluluktan havalara uçuyor. Faruk, Süreyya’ya onunla evlendiği güne hayatı boyunca şükredeceğini söylüyor. Evlilik yıldönümleri hazırlıkları yapan Faruk kendini beklenmedik bir durumun içinde buluyor. Süreyya, Faruk’un asistanı ile fotoğrafını görünce yıkım yaşıyor.

 GÜNEŞ: BEN ANNESİNİ ÜZEN KADINIM

Adem bir yandan Dilara’ya olan öfkesini aşmaya çalışıyor bir yandan da Güneş’le olan ilişkisini korumaya çalışıyor. Güneş, Adem’e ‘senin hayatta en çok sevdiğin kişi belki beni hiç sevmeyecek, çünkü ben annesini üzen kadınım’ diyor.

FİKRET, OKAN’IN İPEK’E AÇILDIĞINI ÖĞRENİYOR

Esma Okan’ın İpek’e açıldığını ve Süreyya’nın da bunu bildiğini öğreniyor. Çılgına dönen Esma’ya Garip de engel olamıyor. Kendini Süreyya’nın odasının önünde bulan Esma ‘bunu nasıl saklarsın’ diye hesap sorarken Fikret tüm gerçekleri annesinden öğrenmiş oluyor.

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in 1 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek olan 74. yeni bölümüne, İpek, Okan ve Fikret arasındaki kriz damga vuracak. İstanbullu Gelin son bölüm final sahnesinde Okan’ın İpek’e aşkını ilan etmişti. Ancak Okan’ın İpek’e aşkını ilan ettiği konuşmasını, o sırada eve gelen Süreyya da duymuştu. Peki Süreyya bu büyük sır karşısında ne yapacak? Okan’ın İpek’e aşkını ilan etmesini, Fikret duyacak mı?

İSTANBULLU GELİN 74. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İstanbullu Gelin’de Faruk ve Süreyya’nın evlilik yıldönümü kutlamasında beklenmedik bir sürpriz de yaşanıyor.

Faruk ve Süreyya ailelerini korumaya çalışırken birbirlerini ihmal ettiklerini fark ederler. Evlilik yıldönümü için hazırlanan Faruk kendini beklenmedik bir durumun içinde bulur. Dilara, Adem’in ona olan öfkesi karşısında giderek daha derinden etkilenmektedir. Adem, öfkesinin farkında hem bu duruma çözüm aramakta, hem de Güneş’le olan ilişkisini korumaya çalışmaktadır. Okan’ın itirafı İpek’i şaşırtırken Kıymet hırsla Boranlar’a saldırmaya devam eder. Konağa bomba gibi düşen itiraf Fikret’i harekete geçirir.

 İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İpek ve Fikret’in boşanma davası ileri bir tarihe ertelenir. Faruk ve Süreyya Fikret’in boşanma isteğini ve sebebini öğrenir Süreyya’nın İpek, Fikret ilişkisindeki duruşu ise Esma ile aralarında çatışmaya neden olacaktır.

Senem, Süreyya ve Dilara’nın kızlar gecesi Adem’in oğlu ile baş başa zaman geçirmesini sağlar. Kıymet’in Esma ile restleşme hamlesi ise beklediği gibi sonuçlanmaz. Tüm yaşananlar artık Okan’ın da bir adım atmasına sebep olur.

Faruk, Adem’le beraber hastaneye gittiğinde ondaki değişimi fark ediyor. Adem’e iyi bir baba olacağını söyleyen Faruk, Bir kardeşini kaybetmektense iki kardeşini birden kazanmak istediğini söylüyor. Adem bu sözleri şaşkınlıkla karşılıyor.

DİLARA’YA SÜRPRİZ KARŞILAMA

Dilara yanında Süreyya ve teyzesi ile bebeğinin mutluluğunu yaşıyor. Adem de bebeğini hoşgeldin umudum diye karşılıyor. Dilara’nın yaşayacağı mutluluk bununla da sınırlı kalmıyor. Eve gittiğinde Boran kadınlarının onun için hazırladığı sürprizi görüyor. Süreyya Dilara’ya kavuştuğu için artık geleceğe daha umutla bakıyor.

 ESMA, ADEM’İ GEÇMİŞLE YÜZLEŞTİRİYOR

Esma Sultan, sürpriz karşılama sonrasında artık baba olan Adem’i karşısına alıp konuşuyor. Geçmişten dem vuran Esma, ‘daha bir günlükken ona birini zarar verdiğini düşünebiliyor musun?’ diyor. Adem bu şekilde bir ders daha alıyor. Hem de hiç ummadığı bir isimden.

FARUK: BUNU İLK KEZ HİSSETTİM

Faruk’un Adem’e olan teklifi Boran erkeklerini bir masada topluyor. Fikret, Osman, Faruk ve Adem unutulmaz bir gece yaşıyor. Faruk ‘ilk kez onunla aramda kardeşlik bağı hissettim’ diyor. Ayrıca Esma’ya Adem’e bir şans daha vermek istediğini söylüyor. Adem ise baba olma fikri ile baş etmeye çalışıyor. Ayrıca bebeğinin gelişinin mutluluğunu Güneş’le de paylaşıyor. Güneş bebeğin fotoğrafını görünce çok mutlu oluyor.

OSMAN AŞKA KAPILIYOR

Osman evde çalışan bakıcıya doğru bir adım atıyor. Bakışları sözleri ile kafa karışıklığını da gözler önne seriyor. ‘Aşktan hiç korkulur mu?’ sözü de ona ilk adımı attırıyor.

FİKRET’TEN İPEK’E ADIM

Fikret, kardeşleriyle yeniden kurduğu bağa rağmen mutlu hissetmiyor. Çünkü bir yanı eksik. İpek’e mesaj atarak ona bir şans daha vermesini istiyor. ‘Yeni baştan olmaz mı?’ diye soruyor.

İSTANBULLU GELİN 71. BÖLÜM

Süreyya konakta işleri yoluna sokmaya çalışıyor. Faruk ona ‘Süreyya Sultan’ diyerek takılıyor. Fikret hiç olmadığı kadar neşeli. Faruk, Fikret’in ortadan kaybolmasına kızıyor. Fikret de yeniliklerden söz ediyor ama Faruk’a sormasına rağmen söylemiyor Faruk bu durumdan işkilleniyor.

İPEK: BEN BOŞANMAYA KARAR VERDİM

İpek, Okan ile konuşuyor. Okan, İpek’i düşürdüğü durum için üzgün olduğunu söylüyor. İpek konuştukları konudan bile rahatsızlık duyduğunu söylüyor. Ayrıca Fikret adına da özür diliyor. Okan Fikret ile aralarını açmak istemediğini söylüyor. İpek geri adım atmayacağını belirtiyor, bu işin kendini ispat etme çabası olduğunu söylüyor. Okan’a bu durumda onunla çalışıp çalışmama fikrini soruyor. Okan çalışmak istediğini ama bu şirketle olmayacağını söylüyor. İpek boşanmaya karar verdiğini söylüyor. Bu düşüncesini ilk kez Okan ile paylaşıyor. İpek bir ev bulmak istediğinden de söz ediyor. Okan, İpek’e yanlış anlamamasını söyleyerek ona avans teklif ediyor. İpek parası olduğunu söyleyerek bu sözün ona güven verdiğinin altını çiziyor.

 GÜNEŞ İLE DİLARA KOZLARINI PAYLAŞIYOR

Adem ile Güneş git gide yakınlaşıyor. Sokakta öpüşürlerken Dilara da tesadüfen onları görüyor. Güneş, Adem’in saçlarını düzeltiyor. Dilara uzaktan bu aşk dolu anları görüyor. Güneş, Adem’den ayrıldıktan sonra mağazaya giriyor. Dilara’nın olduğu mağazada Güneş’in yüzüğü konu oluyor. Güneş, yüzüğün özel birinden hediye olduğunu söylüyor. Dilara telaşla dışarı çıkıyor. Güneş onu fark edip peşinden gidiyor. Güneş onunla konuşmak istediğini söylüyor. Güneş, Dilara’yı aptal yerine koymak istemediğini söylüyor. Ayrıca Adem’in evli olduğunu bilmediğini öğrendiğinde de ilişkilerinde bir değişken olamayacağını gördüğünü söylüyor. Dilara onu tersliyor. Güneş sadece yanlış anlaşılmayı düzeltmek istediğini söylüyor. Dilara’ya göre Güneş sadece vicdanını rahatlatmaya çalışıyor. Bir de Adem’in yüzsüzlükte dengini bulduğunu söylüyor.

FİKRET ADEM’E HİSSELERİNİ TEKLİF EDİYOR

Fikret’e göre yepyeni bir sayfa açılıyor. Kendinden çok emin ve her şeyin harika olacağına inanıyor. Fikret, Adem’e giderek şirketteki hisselerini satmaya karar verdiğini söylüyor. Adem bu teklif karşısında afallıyor. Fikret ona düşünmesi için zaman veriyor. Esma ile yan yana gelen Adem ona da bir şey söylemiyor. Çünkü Esma’yı üzmek istemiyor.

FİKRET, ADEM’E EVET DİYOR

Fikret, Adem ile buluşuyor. Adem, Fikret’e kararını sorunca ‘evet’ cevabını veriyor. Fikret hisselerini satacağını söylüyor. Ayrıca riski tek başına alacağını söylüyor. Adem, Fikret’in ona tam anlamı ile güvenmediğinin farkında. Konu Faruk’a gelince, Fikret çok rahat bir tavır sergiliyor.

‘SÜREYYA SULTAN’ HAKİMİYETİ DEVRALIYOR

Süreyya konaktaki yönetimi devralıyor. Gülistan bu durumdan rahatsız oluyor. Çünkü Rus yardımcıdan hoşlanmıyor. Süreyya İpek’le konuşma görevini de devralıyor. Süreyya İpek’i arıyor ve konuşmak için eve davet ediyor. İpek evde kalan eşyalarını da almak istediğini söyleyerek bu teklifi kabul ediyor. İpek, Süreyya’ya boşanma fikrini açıklıyor. Süreyya kendi hayatından örnekler veriyor.

DİLARA DOĞUMA GİRİYOR

Faruk, Adem’leyken Dilara’dan gelen telefon ikisini de harekete geçiriyor. Dilara’yı hastaneye yetiştiriyorlar. Doğumun başladığı orada ortaya çıkıyor. Faruk, Adem’in iyi bir baba olacağına inanıyor. Adem sorgulayınca da uzun uzun ona neden iyi bir baba olacağını anlatıyor.

FARUK YOL AYRIMINDA

Faruk, Fikret’in Adem’le iş yapacağını öğrenince kendini kaybediyor. Adem’e nasıl güvendiğini sorguluyor. Fikret tavırları ile Faruk’u daha da sinirleniyor. Faruk, Fikret’in bu hamlesi ile önemli bir karar aşamasına geliyor.

İSTANBULLU GELİN 60. Bölüm

Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirecek
Fikret duyduklarını serinkanlılıkla sindirmeye çalışırken, Adem ve Ülfet’i bitirmeye and içer. Akif bu uğurda Fikret’in yol arkadaşı olacaktır. Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirir. Süreyya’nın desteğini alan Esma verdiği kararla emin adımlarla ilerlerken Ülfet’ten de bir yerde geçmişin intikamını almaktadır. Ülfet bu şoku atlatmaya çalışırken başka bir sürpriz onu beklemektedir; Sedef geçmişin ağırlığıyla tam karşısındadır…

 İSTANBULLU GELİN 59. BÖLÜM

Garip’in yanında kalmayan Esma, kendisini konakta bulur. Garip, Esma’yı evlilik teklifine götüren olayları öğrendikten sonra hayalinin bu şekilde olmadığını belirtir. İyice hassaslaşmış olan Esma’ya bu son darbedir. Artık Garip’in yanında da kalmayan Esma kendisini konakta bulur. Bu sırada Ülfet de boş durmayarak aileye samimiyetini ispatlayan bir oyun oynar. Esma’dan haber alamayan herkes panik içerisindedir. Faruk’un Esma’yı bulması ve eve döndürme isteği ise Esma tarafından kabul edilmez. Yeni yaşına yalnız gireceğini düşünen Esma’ya ise Süreyya güzel bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Boran kadınlarını ve erkeklerini hiç beklemedikleri maceralara sürükleyecektir.

İSTANBULLU GELİN 58. BÖLÜM

İstanbullu Gelin’e Faruk ve Fikret yüzleşmesi damga vuracak! Faruk ve Fikret yüzleşmesi Faruk’un duygusal gel git yaşamasına neden olur. Dilara, bebeğini Adem’den gizlediği için kendisiyle mücadele ederken boşanma günü gelmiştir. Süreyya herkese destek olmak için mücadelededir ancak Faruk’un getirdiği bilginin ağırlığı her şeyi sıfırlar. Faruk ve Süreyya kendi aralarında duyarlı düşünerek durumu sindirmeye çalışırken, İpek kendi yöntemiyle soru işaretlerini ortadan kaldırmak ister. İpek’in hamlesi taşları yerinden oynatacaktır.

İSTANBULLU GELİN 57. BÖLÜM

Süreyya ile Esma arasında büyük gerilim… Ülfet’in Esma’ya yaptığı suçlama ile Fikret şoka girmiştir. Annesinin onlara yalan bir hayat yaşatması fikri ile mücadele edemeyen Fikret, duyduklarını İpek ile paylaşır. İpek ise bu bilgi ile yıllardır beklediği şansı elde etmiş gibidir. Fikret’in itirazlarına rağmen DNA testi yaptırmak için harekete geçer. Süreyya’nın hayatında ise yeni bir sayfa açılmaktadır, hayalini kurduğu iş avuçlarının içerisindedir. Faruk’un da onayı ile Süreyya teklifi kabul eder. Ülfet’in işi için Süreyya’ya aracı olması ise Süreyya ile Esma’nın arasında gerginliğe neden olur.

Fikret tüm duygularının yanında bir de Adem’i bitirme planının peşindedir ve başını belaya sokmak üzeredir. Faruk’un Fikret’in yaptıklarını öğrenmesi ve olaya müdahalesi ise iki kardeşin yüzleşmesine sebep olacaktır.

KONU

Anne, Baba sevgisinden mahrum kalmış hayatın yükünü genç yaşlarda süslemiş güzel bir kız olan Süreyya’nın aniden karşısına çıkan karizmatik, zengin iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan bir aşk hikayesidir. Özgürlüğüne düşkün modern bir hayata alışmış olan Süreyya ve geleneklerine duyarlı olan Faruk’un aşkı daha ilk dakikadan itibaren çeşitli sınavlardan geçer. Süreyya aynı konağın altında birlikte yaşadığı kayınvalidesi Esma, eltisi İpek ve kocasının sorunlu kardeşi Fikret’le başa çıkmaya çalışırken Faruk ise hiç beklemediği sürpriz bir düşmanla çatışacaktır.

OYUNCULAR

O3 Medya‘nın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi İstanbullu Gelin‘in başrollerini Özcan Deniz ile Aslı Enver paylaşıyorlar. Ali Aydın‘ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş oturuyor. İstanbullu Gelin oyuncu kadrosu İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Hakan Altıner, Nergis Çorakçı ve Neslihan Yeldan’dan gibi çok değerli isimlerden oluşmaktadır.

ASLI ENVER

Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da ailesinin ikinci çocuğu olarak doğmuştur. Bir abisi bir kız kardeşi vardır. Tekstilci Babası bir Kıbrıs Türk’üdür. Annesi Dilek hanım eğitim için Türkiye’den Londra’ya gittiğinde babasıyla orada tanışıp evlenmiş. İlkokulu Londra’da okudu. Aslı Enver 1996 yılına kadar 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra’dan İstanbul’a taşınmıştır.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

2003 yılında “Hayat Bilgisi” adlı dizide oynadı, 2007 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde başrol Mine Ergun karakterini canlandırdı. Aslı Enver, 2007 – 2011 yılları arasında “Kavak Yelleri” adlı dizide İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı.

2012 yılında yine baş rolde “Suskunlar” dizisinde oynadı. 2013 yılında da “Kayıp” dizisinde ve “Tamam Mıyız?” sinema filminde oynadı.

Aslı Enver, oynadığı sinema ve dizilerden başka; Yapı Kredi, maviyesil, Lescon ve Molped reklamlarında rol almıştır.

Aslı Enver, 13 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Birkan Sokullu ile evlendi. 26 Ağustos 2015 tarihinde boşandıklarını duyurdular. Şimdilerde ünlü popçu Murat Boz ile aşk yaşıyor.

Aslı Enver, 2014 yılında “Bana Artık Hicran De” adlı dizide; Buğra Gülsoy, Alican Yücesoy, Şebnem Hassanisoughi ile başrol oyunculuğunu üstlenmiştir. Dizi’nin geniş oyuncu kadrosunda Nadir Sarıbacak, Tamer Levent, Nur Sürer ve Zeyno Eracar gibi ünlü isimler yer almaktadır.

15 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren ve yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı “Kardeşim Benim” adlı sinema filminde Murat Boz ve Burak Özçivit ile birlikte başrolde oynadı. Şu an Kış Güneşi isimli dizide rol alıyor.

Haberin detayını Kaynağından okumak için İstanbullu Gelin 76.bölüm bölüm izle! Son bölüm HD izle! Süreyya ile Faruk ayrılacak mı? İstanbullu Gelin 77.bölüm fragmanı! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ