Haber Detayları

Son Haberler Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? Neden ayrılıyorlar? Beren Saat'in doğum günü mesajı!

Son Haberler Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? Neden ayrılıyorlar? Beren Saat'in doğum günü mesajı!

Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? Neden ayrılıyorlar? Beren Saat'in doğum günü mesajı! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? 2014 tarihinde evlenen televizyon dünyasının önemli isimleri Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.Boşanacakları iddiasının ortaya atılmasıyla sosyal medyada gündem olmayı başarıyor. İkilinin hayranları konuyla ilgili araştırma yapıyor.İşte Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? Neden ayrılıyorlar? Beren Saat'in doğum günü mesajı! Detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? Geçtiğimiz günlerde Beren Saat’in vefat eden eski sevgilisi Efe Güray için sarfettiği sözler ve paylaşım sonrası ikilinin arasının açıldığı söyleniyor.Bugün ortaya atılan iddia ise Kenan Doğulu’nın ilişkiyi kurtarmak Beren Saat’in ise bitirmesi yönünde olduğu oluyor.Kenan Doğulu her sene eşinin doğum gününde yaptığı romantik paylaşımların yanı sıra bu sene paylaşım yapmaması ise iddiaları güçlendiriyor. İşte Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? Neden ayrılıyorlar? Beren Saat’in doğum günü mesajı! Detayları haberimizde bulabilirsiniz…

İki yıllık birlikteliklerini 29 Temmuz 2014 tarihinde evlilikle taçlandıran Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin şu sıralar kriz yaşandığı iddia edildi. Her yıl doğum gününde eşinin yanında olan ve eşi ile ilgili paylaşımlar yapan Kenan Doğulu’nun, bu sene Beren Saat’in doğum gününü kutlamaması iddiaları iyice güçlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde 35 yaşına basan Saat, Instagram hesabından sıfır makyaj siyah beyaz fotoğrafını paylaşıp; bir mesaj yayınladı. Ünlü oyuncunun hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’dan bahsettiği hüzünlü paylaşımının ardından, Doğulu’nun eşinin doğum gününü kutlamaması dikkat çekti. Bu durum akıllara “Evlilikte kriz mi var?” sorusunu getirdi. İşte Beren Saat’in 35 yaş mesajı;

“Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim :)”

“Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum.

Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!…”

Doğulu, geçtiğimiz yıl 26 Şubat’ta “Sen bu dünyaya hediye doğmuş çok özel bir ruhsun canım sevgilim. Gözümde bir azize, kalbimde bir ateşsin. İyi ki varsın!” mesajını yayınlamıştı.

2017’de ise Beren Saat’in yeni yaşını “İyi ki doğdun oyun arkadaşım, aşk ortağım. Güzel yüzün hep gülsün 🙂 İyi ki varsın! Seni çok seviyorum…” mesajı ile kutlamıştı.

Ünlü çift, geçtiğimiz ay evliliklerinde kriz olduğuna dair çıkan haberleri yalanlamışlardı.

Beren Saat

Beren Saat, 26 Şubat 1984 tarihinde, Ankara’da dünyaya geldi.

Babası Hüseyin Avni Saat, annesi emekli öğretmen Ayla Saat’dir. Kendisinden 5 yaş büyük Cem adında abisi vardır. İlk ve orta dereceli öğrenimini Ted Ankara Koleji’nde tamamlayan genç oyuncu, üniversite eğitimi için Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nü tercih etti.

Üniversitede okuduğu sırada başvurduğu Türkiye’nin Yıldızları adlı T.V. programından olumlu cevap aldı. Programa katılan saat, yarışmayı ikinci olarak tamamladı. Yarışmayı düzenleyen ekip arasında bulunan yönetmen Tomris Giritoğlu’nun kardeşi, Saat’in yeteneklerinden kardeşine bahsetti ve böylece Beren Saat için şöhretin kapıları aralanmış oldu.

2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var ve 2005 yılında Aşka Sürgün adlı dizilerde rol aldı; fakat onu gerçek anlamda ünlü yapan yapım Hatırla Sevgili oldu. Bu dizide canlandırdığı Yasemin rolü ile, 2006-2008 yılları arasında Türkiye’yi ekran başına kitlemeyi başardı.

2008 yılında Güz Sancısı adlı ilk sinema yapımında başrol oynadı. Bu film ile,Aşka Sürgün adlı diziden sonra ikinci kez usta yönetmen Tomris Giritoğlu ile beraber çalışma fırsatı buldu. Aynı yıl başlayan Aşk-ı Memnu adlı dizide canlandırdığı Bihter adlı karakter çok sevildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu, kısa sürede Türk Televizyonları’nın en sevilen yapımlarından birisi oldu. Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adı taşıyan eserinden uyarlanan yapımdaki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber oynadıkları sevişme sahneleri haber bültenlerine kadar kendisine yer buldu.

İngilizce ve İspanyolca bilen Saat, iş dışında kalan zamanlarını dans ederek, tenis oynayarak ve de sinemaya giderek değerlendirmeyi tercih ediyor. Beren Saat’in ikinci sinema filmi “Gecenin Kanatları” 2010 yılında sinemalarda oynamaya başladı. Yine 2010’da dünyanın en çok hasılat getiren yapımlarından biri olan Oyuncak Hikâyesi 3 filminde “Barbie” karakterini Türkçe seslendirmiştir.

2010 yılında “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizi filmde Engin Akyürek ile beraber başrolü oynadı. 2012’nin sonlarında “Gergedan Mevsimi” filminde Monica Belliccu kızı “Buse” karakterini canlandırmıştır.

2010 ve 2011 yıllarında Rexona ve Patos markalarının reklamlarında oynadı. 2013 yılında ise Duru Perfume Duş Jeli’nin reklamlarında göründü.

Beren Saat, 2013 yılında Amerikan dizisi Revenge’in Türkiye uyarlaması olan “İntikam” dizisinde Nejat İşler ile başrol oynamıştır.

Aynı zamanda, 2013 yılının yazında Hint filmi Black’in uyarlaması olan “Benim Dünyam” filminin başrolünde Uğur Yücel ile oynamıştır.

Beren Saat, 2007 yılında Bülent İnal ile birlikte olmaya başladılar, 2009 yılında ayrıldılar.

29 Temmuz 2014 tarihinde şarkıcı Kenan Doğulu ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles şehrinde evlendi.

Filmleri:

2004 – Aşkımızda Ölüm Var (Tv.Dizisi)
2005-2006 – Aşka Sürgün (Tv.Dizisi)
2006-2008 – Hatırla Sevgili (Tv.Dizisi)
2007 – Avrupa Yakası (Konuk oyuncu) (Tv.Dizisi)
2008-2010 – Aşk-ı Memnu (Tv.Dizisi)2009 – Güz Sancısı
2010 – Gecenin Kanatları
2010 – Oyuncak Hikayesi 3 (Seslendirme)
2010-2012 – Fatmagül’ün Suçu Ne? (Tv.Dizisi)
2012 – Gergedan Mevsimi2012 – Brave (Seslendirme)
2013 – Benim Dünyam
2013- 2014 – İntikam (Tv.Dizisi)
2015 – Minyonlar (Scarlet Overkill)(Seslendirme)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan (Kösem Sultan)

Kenan Doğulu

Kenan Cihan Doğulu ( 31 Mayıs 1974; İstanbul), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve albüm yapımcısı.

Kenan Cihan Doğulu,31 Mayıs 1974 tarihinde Yurdaer ve Serpil Doğulu çiftinin ortanca çocuğu olarak İstanbul Cihangir’de dünyaya geldi.

Aslen Gaziantepli’dir. Kendisi gibi müzisyen olan ağabeyi Ozan Doğulu ve moda-tasarım ile ilgilenen kız kardeşi Canan Doğulu’yla beraber üç kardeştir. Beş yaşındayken konservatuvarın piyano bölümüne birincilikle girdi.

Altı sene piyano bölümünde eğitim aldı, hocası Erkan Alpay’dan flüt, Erdem Sökmen’den gitar dersleri aldı. Bu sırada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritmli sazlar öğrenimini de sürdürdü.

Kültür Koleji’nde lise öğrenimini tamamladı. ABD’de, New Hampshire eyaletinde, Hesser College’da “Communication” sertifika programını bitirdi. Ardından L.A. Musicians Institute’da yüksek öğrenimine başladı.

Daha sonra yüksek öğrenimine Türkiye’de, Bilgi Üniversitesi’nde devam etti.İlk albümünü 1993 yılında çıkaran ve iyi bir çıkış yakalayan sanatçı, kariyeri boyunca birçok başarı elde ederken çok sayıda ödülün de sahibi oldu.Çeşitli kurumların sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. Sanatçı aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü’nün Genel Kurul üyesidir.

Sanatçının ilk albümü “Yaparım Bilirsin” 1993 yılının Eylül ayında, ikinci albümü “Sımsıkı Sıkı Sıkı” 1994 yılının Aralık ayında, “Kenan Doğulu III” albümü ise 1996 yılının Temmuz ayında piyasadaki yerini aldı. Aynı yıl Hiç Bana Sordun Mu? adlı bir dizide de oynadı.

10. Yıl Marşı, 29 Ekim 1997 yılında Kenan Doğulu tarafından yeniden düzenlendi. 10. Yıl Marşı’nın bu düzenlemesinin de yer aldığı “Kenan Doğulu 3.5” adlı tekli, 1997 yılının nisan ayında piyasaya sunuldu.

Kenan Doğulu, 2012’den beri oyuncu Beren Saat ile birliktedir.23 Şubat 2014’te İstanbul’da nişanlanan çift,29 Temmuz 2014’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles şehrinde evlendi.

Diskografi

1993: Yaparım Bilirsin
1994: Sımsıkı Sıkı Sıkı
1996: Kenan Doğulu III
1997: Kenan Doğulu 3,5
1999: Ben Senin Herşeyinim
2001: Ex Aşkım
2002: Kenan Doğulu 5,52003: Demedi Deme
2004: Kenan Doğulu 6,5
2006: Festival
2007: Kenan Doğulu 7,5
2009: Patron
2012: Aşka Türlü Şeyler
2016: İhtimaller

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrılıyor mu? Neden ayrılıyorlar? Beren Saat'in doğum günü mesajı! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ