Haber Detayları

Son Haberler Netflix ücretlerine zam mı geliyor?

Son Haberler Netflix ücretlerine zam mı geliyor?

Netflix ücretlerine zam mı geliyor? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

CNN Business'ta yer alan haber göre; Netflix, aylık ücretlerine zam yapacak. Netflix Amerika'nın kullanıcılarına mail ile bildirdiği bu gelişme üzerine, "Netflix, Türkiye'de de aylık ücretine zam yapacak mı?" sorusu akıllara geldi.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Netflix Amerika, Ocak ayında zam yapacaklarını açıklamış ve bu zam ile birlikte daha çok orijinal dizi ve filmin platformlarında yer alacağını söylemişti. Şirket son bir kaç ayda fiyat artışını fatura döngülerine göre başlattı.

Netflix Amerika’nın kullanıcılarına gönderdiği mailde aylık ücret artışının 1 ile 2 dolar arasında olacağını belirtti. Bu zam ile birlikte standart paket üyeliği aylık 8 dolardan 9 dolara çıkarken, HD yayın ve 2 ekranlı paket içeriği 11 dolardan 13 dolara çıktı. Premium paket ücreti ise aylık 14 dolardan 16 dolara yükseldi.

NETFLİX, TÜRKİYE’DE DE ZAM YAPACAK MI?

Netflix Amerika’nın aylık ücretlerine zam yapmasıyla birlikte, Netflix Türkiye’nin de aylık ücretlerine zam yapıp yapmayacağı merak edilmeye başlandı. 2019 yılında Apple’ın da, ‘TV +’ platformu ile bu sektöre giriş yapacak olması sonrasında, Netlix’in işi hiç de kolay olmayacak

Haberin detayını Kaynağından okumak için Netflix ücretlerine zam mı geliyor? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ