Haber Detayları

Son Haberler Özcan Deniz: Babamın üstüne kayıtlı böyle biri yok!

Son Haberler Özcan Deniz: Babamın üstüne kayıtlı böyle biri yok!

Özcan Deniz: Babamın üstüne kayıtlı böyle biri yok! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Ünlü sanatçı Özcan Deniz'in babası Sadık Deniz'in başka bir evliliğinden olan kızı Gülcan Deniz, annesi ve kendisinin yardıma muhtaç olduğunu belirterek ünlü şarkıcıdan yardım istedi. Genç kızın telefonlarına cevap vermediği iddia edilen Özcan Deniz, çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Son zamanlarda kardeşine yardım etmediği gerekçesi ile gündemden düşmeyen Özcan Deniz, hakkında çıkan haberlerle ilgili UçanKuş Tv ekranlarında yayınlanan Magazin Merkezi’ne açıklama yaptı.. Deniz, açıklamalarında, “Hakkımda böyle haberlerin yapılması beni derinden üzmüştür. Söz konusu kişiden medya vasıtası ile haberdar oldum. Olayı öğrendikten sonra hemen araştırma yaptım. Soyağacımıza baktım. Babamın üstüne kayıtlı böyle biri yok” dedi.

YARDIM EDECEK Mİ?

‘Yardım isteyen kişiye herhangi bir yardım yapıp yapmayacağı’ sorusunu da yanıtlayan Özcan Deniz, kardeşi Ercan’a konu ile ilgili gerekli talimatları verdiğini söyledi.

Deniz, öte yandan hayranlarına yakın zamanda 4 şarkılık albüm yapacağını ve yeni bir film için de yönetmenlik koltuğuna oturacağı müjdesini verdi.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Özcan Deniz: Babamın üstüne kayıtlı böyle biri yok! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ