Haber Detayları

Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?
  • Spor
  • 23 Nisan 2019

Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! Büyük rekabete sahne olan yarışmalarda siyah ve beyaz takım ödülü kazanmak için mücadelesini sürdürüyor. TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Hangi takımın eleme heyecanı yaşayacağı araştırılmaya başlandı. İşte Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2019’da dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Hangi takımın eleme heyecanı yaşayacağı araştırılmaya başlandı.Büyük rekabete sahne olan yarışmalarda siyah ve beyaz takım ödülü kazanmak için mücadelesini sürdürüyor. İşte Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Merak edilen detaylar haberimizde..

Survivor Türkiye Yunanistan’da heyecanla beklenen araba oyunu 22 Nisan Pazartesi günü oynandı.Survivor 2019 yarışmacıları araba ödülü için kıyasıya mücadele ettiler.

SURVİVOR 23 NİSAN İZLE

Birleşme partisinden sonra oynanan ilk araba oyununda siyah ve beyaz takı marasında nefes kesen bir mücadele yaşandı.Araba oyununu 10’a 9 beyaz takım kazanarak, ‘siyah mı beyaz mı?’ oyununa kaldı.Beyaz Takım’dan finale kalan Nikos ve Hikmet arasındaki mücadeleyi Hikmet kazandı.

Survivor Türkiye Yunanistan’ın elli üçüncü bölümünde Türk yarışmacılar sembol oyununda karşı karşı geldi.Yarışmacılar kızlar ve erkekler olarak ikiye ayrılıp yarıştılar.

Son iki haftadır erkeklerde Hikmet’in kazandığı Sembol oyununu bu hafta erkeklerde Emre kazandı.Kadınlar da ise sembolün sahibi Büşra oldu.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Survivor 23 Nisan 2019 canlı izle! Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ