Haber Detayları

Yasak Elma 36. bölüm izle! Son bölüm full HD izle! Yıldız yakalanacak mı? Yasak Elma 37.bölüm fragmanı izle!

Yasak Elma 36. bölüm izle! Son bölüm full HD izle! Yıldız yakalanacak mı? Yasak Elma 37.bölüm fragmanı izle!

Yasak Elma 36. bölüm izle! Son bölüm full HD izle! Yıldız yakalanacak mı? Yasak Elma 37.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Yasak Elma 36. bölüm izle! FOX TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Yasak Elma nefes kesecek yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak.Yıldız ile Kemal'in otel odasında yaşanacak buluşmayı öğrenen Ender yanına Halit ile Zehra'yı alarak onları basmaya gidiyor. Alihan'ın yaptıklarının sonrasında Zeynep geri dönüşü olamayan kararlar alıyor.İşte Yasak Elma 36. bölüm izle! Son bölüm full HD izle! Yıldız yakalanacak mı? Yasak Elma 37.bölüm fragmanı izle! Detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Yasak Elma 36. bölüm izle! Yeni bölümde yaşanacak Yıldız ile Kemal buluşmasının ardından Halit ve Zehra’nın ne yapacağı merakla bekleniyor.Ender intikamını almak için her şeyi yapmaya hazırdır.Zeynep ise Alihan’a kızarak Dündar’a şans vermeye karar veriyor.Asuman Mustafa’yı kızlarından uzak tutmak için elinden geleni yapıyor.Alihan ise Ender’in yaptıklarını temizleyerek Zeynep’i kazanmak için elinden geleni yapacaktır.Olanlardan sonra Yıldız ile Kemal yakalanacak mı? sorusunu cevabı yeni bölümde izleyicilerin karşısına çıkacak. Halit’in Yıldız hakkında alacağı karar ise merakla bekleniyor.İzleyenler Yasak Elma’yı izlemek için araştırma yapıyor.İşte Yasak Elma 36. bölüm izle! Son bölüm full HD izle! Yıldız yakalanacak mı? Yasak Elma 37.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Yasak Elma dizisi 36. yeni bölümüyle 11 Mart Pazartesi akşamı Fox TV’de ekrana gelecek. Yasak Elma yeni bölümde Halit’in kızı Zehra ile evlenen Kemal, Halit’in eşi Yıldız ile yasak aşkını da sürdürüyor. Yıldız Kemal’e ‘Seni hala çok seviyorum’ diyor. Kemal ve Yıldız otel odasında buluşarak birlikte oluyorlar. Bundan haberdar olan Ender ise Halit ve Zehra’yı alarak otel odasına gidiyor. Kapıyı açan Yıldız karşısında Halit, Ender ve Zehra’yı görüyor. Halit ve Zehra gördükleri manzara karşısında donup kalıyorlar.

YASAK ELMA 36.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

YASAK ELMA 36. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Asuman, Mustafa’yı kızlarından uzak tutmak için elinden geleni yapacaktır. Dündar’ın ailesi Zeynep’le tanışmaya gelir. Alihan, Zeynep’le bir arada olamayacaklarına emin olup, önemli bir karar verir. Yıldız, Kemal’den oldukça rahatsız olmaya başlar ve bir şey yapmazsa evliliğinin tehlikeye gireceğini anlar.

YASAK ELMA SON BÖLÜM ÖZETİ

Lila’nın Yıldız ve Kemal’i bir arada görmesi, Yıldız ve Kemal ilişkisini sorgulamasına yol açar. Yıldız kendini aklamanın peşine düşerken, Ender ve Kemal işbirliğinden şüphelenir. Kemal’in hareketlerinin kontrolden çıkması Yıldız’ı zor durumda bırakacaktır. Alihan Zeynep’in verdiği ani evlilik kararıyla sarsılır. Zeynep ve Yıldız kendi sorunlarıyla ilgilenirken Bursa’da ikisinin de hayatını tümden değiştirecek bir gelişme olur.

ZEYNEP EVLENİYOR!

Yasak Elma’da sevdiği adam Alihan’ın Ender’le evlenmesinin ardından yıkılan Zeynep sürpriz bir hamle yapıyor. Zeynep ve Dündar evleniyor. Yıldız ise çiftin nikah yüzüklerini takıyor. Zeynep’in evlilik kararının ardından çılgına dönen Alihan ise Dündar’dan hesap soruyor. Diğer yandan ise Zeynep ve Yıldız’ın annelerinin kocası cezaevinden çıkıyor. Yıldız’ın annesini tehdit eden kişi, ‘Önce seni sonra o heriften peydahladığın kızını öldüreceğim’ diyor.

 YASAK ELMA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Lila’nın Yıldız ve Kemal’i bir arada görmesi, Yıldız ve Kemal ilişkisini sorgulamasına yol açar. Yıldız kendini aklamanın peşine düşerken, Ender ve Kemal işbirliğinden şüphelenir. Kemal’in hareketlerinin kontrolden çıkması Yıldız’ı zor durumda bırakacaktır. Alihan Zeynep’in verdiği ani evlilik kararıyla sarsılır. Zeynep ve Yıldız kendi sorunlarıyla ilgilenirken Bursa’da ikisinin de hayatını tümden değiştirecek bir gelişme olur.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasak Elma son bölümde, Ender, Yıldız’dan aldığı darbe ile tökezlese de düşmüyor ve hemen karşı atağa geçiyor. Yıldız, Ender’e dersini verdikten sonra Zeynep’e kendini affettirmek için yollar arıyor. Ayrıca Alihan ile Halit arasında yaşanan olumlu gelişmeler bu savaşı biteceğini de gösteriyor.

 Yıldız, Ender’i alt etmenin keyfini sürerken Zeynep’le barışmanın yollarını arar. Alihan yaptığı yanlışlardan dönmek için uğraşır ve Halit’le yüzleşir. Halit ve Alihan savaşının biteceğini anlayan ve boşanmak istemeyen Ender, ayağına gelen fırsatı iyi değerlendirir.

Alihan’a gelen sürpriz paket, onun tüm hayatını ve aldığı kararları sorgulamasını sağlar. Ayrıca Zeynep’le yaşadıklarına tahammül edemez. Yanlışlarından dönmek isterken Halit’le de yüzleşir. Bu yüzleşme Alihan ile Halit arasındaki savaşı bitirmek için büyük bir adım olur. Ancak Ender’in Alihan’dan boşanmaya niyeti yoktur.

YASAK ELMA 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeynep, Alihan’ı hiç beklemediği şekilde yaralıyor. Zeynep bunca olaydan sonra onu korumayacağını söylüyor. Alihan ise yanıldığını söyleyerek Zeynep’in onu bile bile ateşe atacağını tahmin edemediğini söylüyor.

Erim babasının arabasını alıp arkadaşları ile dışarı çıkıyor. Yolda dikkatsizliği yüzünden birine çarpıyor. Arkadaşları arabadan inerek kaçıyorlar.

HALİT’TEN YILDIZ’A: BURADA NE İŞİN VAR?

Yıldız, Kemal’e gidiyor ama zamanlaması o kadar yanlış ki. Bir de yolda giderken Halit’e mesaj atıyor. Kapıya dayandığı sırada Kemal, Zehra ile nikah masasında. Kemal, Yıldız’dan ümidini kestiği için Zehra’ya evlenme teklif ediyor. Aslında amacı Yıldız’dan intikam almak. Yıldız Kemal’in evinde Halit’in soruları ile karşılanıyor. Yıldız, Halit’ takip ettiğini söylüyor. Bir de ‘nasıl bana haber vermezsin’ diyerek hesap soruyor. Yıldız, Halit’in yazdığı mesajı okumadığını anlayınca hemen telefonundan siliyor. Zehra ‘evet’ diyor. Tam sıra Kemal’e gelmişken Erim arıyor. ‘Ben birini öldürdüm’ diyen Erim, Kemal’i nikah masasından kurtarıyor. Halit şok içinde hemen Erim’in yanına gidiyor.

  ZEYNEP, DÜNDAR’I ATLATIYOR

Zeynep söz verdiği için Dündar ile evine gitmek için yola çıkıyor. Ama Zeynep yolda Dündar’ı atlatmaya çalışıyor. Dündar, Zeynep’i öve öve bitiremiyor. Zeynep fırsatını bulup, kaçmayı başarıyor.

ENDER, ERİM’İN KAZA YAPTIĞINI ÖĞRENİYOR

Halit, Erim’in yanına gidiyor. Erim ‘kadın öldü’ diyerek ağlıyor. Kemal olayın detaylarını öğrenmeye çalışıyor. Kemal onu olay yerine götürmek istiyor. Zor olsa da ikna ediyorlar. O sırada Lila, Erim’in kaza yaptığını öğrenince Alihan’a haber veriyor. Alihan da hemen Ender’e gidiyor. Ender, Erim’n başına gelenleri duyunca eli ayağı titriyor.

ERİM KURTULAMIYOR

Halit, olay yerinde bir şey görünmediğini anlayınca emniyete gidiyor. Oğlunun suçunu temizlemek için arabayı başkasının kullandığını söyleyeceğini anlatıyor. Ayrıca kadının ölmediği sadece kolunun kırıldığı ortaya çıkıyor. Halit, Erim’in kaza ile ilgisinin olmadığına dair bir plan yapıyor. Ancak Ender bağıra çağıra emniyete girince Erim cezadan kurtulamıyor. Erim’in ifadesi alınıyor. Ender ile Halit bir kez daha birbirine giriyor. Ender velayet davası açacağını söylüyor. Alihan da ona destek çıkıyor. Halit ile Ender zıtlaşıyorlar.

ALİHAN, EMİR’E GÜÇ VERİYOR

Alihan bir oda ayarlıyor. Ender oğlu ile dertleşecek vakit buluyor. Kendini affettirmeye çalışıyor. Erim ‘her şey sizin yüzünüzden oldu’ diyerek isyan ediyor. Alihan Erim’le konuşmak istediğini söylüyor. Erim de isteyince Ender odadan çıkıyor. Alihan Erim’e güç veren bir konuşma yapıyor. Annesini paylaşmak zorunda olmanın yıpratıcı olduğunu ama üstesinden gelebileceğini söylüyor. Alihan krizi fırsata çevirmesini ve iyi bir aile kurarak o hataları yapmamayı tercih etmemesini söylüyor.

HALİT KEMAL’İ TAKİP ETTİRİYOR

Halit Kemal’den şüphelendiği için adamlarından birini Kemal’in peşine takıyor. Kemal de Yıldız ile buluşuyor. Zehra ile olan evlilik kararı yüzünden tartışan Yıldız ile Kemal, Halit’in adamları tarafından görüntüleniyor.

YASAK ELMA 23.BÖLÜM

Alihan’ın uçağının kaybolması herkesi, en çok da Zeynep’i perişan eder. Bütün umutların tükenmesi artık an meselesidir. Zeynep Alihan’ın olmadığı bir hayatı nasıl yaşayacağını düşünür. Yıldız ise Halit’e oynadığı oyunun gerçek çıkmasının şaşkınlığını üstünden kolayca atar ve gücün artık kendisinde olduğunu herkese göstermeye çalışır.

YASAK ELMA 21.BÖLÜM

Yasak Elma’da Zeynep ile Alihan nihayet barıştı ve mutluluklarının keyfini çıkarıyorlar. Ender ise Halit’i Yıldız’dan ayırma planını hızlandırdı. Evinde uyurken çekilen fotoğraflarını Yıldız’a gönderen Ender’in planı beklenmedik şekilde sonlandı. Yıldız’ın hamile olduğu ortaya çıktı.

YASAK ELMA 20.BÖLÜM

Zeynep, Hira ve Alihan’ı birlikte görmenin üzüntüsünü çekerken, Alihan’ı iş yerinde görmenin verdiği sıkıntıları da yaşıyordur. Hira’nın Alihan’ın odasını habersizce karıştırması sonucu ortaya çıkan yanlış anlama, Zeynep ve Alihan ilişkisini başka bir yere taşıyacaktır. Yıldız ise Halit ve Kemal arasında kalmıştır. Duyguları ve mantığı arasında bir karar vermek zorundadır.

YASAK ELMA 19. BÖLÜM

Defne’nin Yıldız’ın sırrını açıklaması Halit ve Yıldız evliliğinin ortasına bomba gibi düşer. Halit, Yıldız ile ilgili bir karar aşamasına gelmiştir. Halit’in kafasının karışıklığı Ender’in işine yarayacaktır. Yıldız ise boş durmayacak ve Halit’i geri kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Alihan ve Zeynep hayatlarını ayrı olarak geçirme çabasındadır. Alihan ise Zeynep’i unutmak için önemli bir karar alır.

YASAK ELMA 18. BÖLÜM

Alihan ve Zeynep’in ilişkilerinin herkesin içinde ifşa olmasının yankıları Yıldız ve Halit ilişkisinin dengelerini bozarken, Yıldız ve Kemal’in yakınlaşmasını sağlar. Zeynep düştüğü durumdan dolayı kendini suçlu hisseder. Artık bir karar vermesi gerektiğinin farkındadır. Ender, Halit’i geri kazandığına emindir. Defne, Halit tarafından önemsenmemesinin hırsını yaşayarak son hamlesini yapar ve Yıldız’ı Halit’in gözünde bitirir.

KADROYA KATILAN YENİ OYUNCULAR

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisine Yeliz Şar konuk olurken, Sarpcan Köroğlu kadroya dahil oldu.

Defne (Yeliz Şar), Ender’le (Şevval Sam) yakın arkadaşken Halit’le (Talat Bulut) sevgili olmuş, ve yıllar sonra karşılaştığında, tekrar duyguları harekete geçmiş güzel ve varlıklı bir kadındır.

Kemal (Sarpcan Köroğlu) ise Yıldız’ın (Eda Ece) en büyük aşkı ve bir gün evli kaldığı kocasıdır. Yıllar sonra Yıldız’ın karşısına çıkma sebebi hem ondan intikam almak, hem de ne kadar güçlü olduğunu göstermektir.

ŞEVVAL SAM KİMDİR?

Şevval Sam,11 Kasım 1973, İstanbul, Türk oyuncu ve müzisyen. Sanatçı Leman Sam’ın kızıdır.

İlk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda okuyan Sam, liseyi İstanbul Zincirlikuyu İnsaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi restorasyon bölümünde okudu. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik bölümünde tamamladı.

1993-1999 yılları arasında Beşiktaş’ın Sarı Fırtına lakaplı efsane eski futbolcusu Metin Tekin ile evli kaldı ve bu evliliğinden Tarık Emir adlı oğlu oldu.

Sanatçı Leman Sam’ın kızı olan sanatçı, çeşitli sinema film ve dizilerde rol aldı.

Diskografi

Sek (2006)
Istanbul’s Secrets (2007)
Karadeniz (2008)
Has Arabesk (2010)
II Tek (2012)
Tango (2012)
Toprak Kokusu (2015)
Nanninom (2016)

Filmografi

Kara Kutu (TV dizisi) 2015
Martılar ve İstanbul (2002)
Yaşamın Kıyısında (2006)
Siyah Beyaz (2010)

Eda Ece kimdir?

Eda Ece, 20 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak doğmuştur. Tam adı Eda Ece Uzunalioğlu’dur. Lise eğitimini Şişli Terakki Lisesinde tamamlayan Ece, yüksek eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümü üzerinde tamamlamıştır.
Üniversite eğitimini bitirdikten sonra Sanat Tarihi üzerine ders aldı ve bir galeride çalışmaya başladı. Ayrıca okul yıllarında tiyatro kollarına üye olan ve oyunlarda görev alan Eda Ece, bir gün oynamış olduğu bir tiyatro oyununda menajerTümay Özokur’un dikkati çekerek oyunculuk teklifleri almıştır.
2011 – 2014 yılları arasında “Pis Yedili” adlı dizide Eda Ece, Günçiçek Seymen (Cimbom) karakterini canlandırırken Ayşegül Aldinç, Turan Özdemir, Asuman Dabak, İlkay Akdağlı, Hazal Şenel, Melis Babadağ, Burak Alkaş, Halil Babürile birlikte oynadı.

2013 yılında “Beni Böyle Sev” adlı dizide Zeynep Çamcı, Alper Saldıran,Burcu Biricik, Selen Uçer, Altan Gördüm, Lale Mansur, Güven Kıraç ile oynadı.

Eda Ece ayrıca 2013 yılında “Kızım İçin” adlı sinema filminde Yetkin Dikincilerve İnci Türkay ile birlikte oldu.

Eda Ece, 2015 yılında başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin’in oynadığı “İlişki Durumu: Karışık” adlı dizide Ceren rolünü oynadı.

Filmleri ve Dizileri :

2015 – İlişki Durumu: Karışık (Elif) (TV Dizisi)
2015 – Kocan Kadar Konuş (Ceren) (Sinema Filmi)
2013 – Kızım İçin (Tuba) (Sinema Filmi)
2013 – Beni Böyle Sev (Zeyno) (TV Dizisi)
2011 – 2014 – Pis Yedili (Günçiçek Seymen(Cimbom)) (TV Dizisi)
2011 – Adını Feriha Koydum 1.Sezon (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2010 – Mahpeyker Kösem Sultan (Sinema Filmi)
2007 – Bez Bebek (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2004 – Aşkın Mucizeleri (TV Dizisi)
2003 – Hayat Bilgisi (Konuk Oyuncu(Sude)) (TV Dizisi)

Haberin detayını Kaynağından okumak için Yasak Elma 36. bölüm izle! Son bölüm full HD izle! Yıldız yakalanacak mı? Yasak Elma 37.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ