Haber Detayları

Yasak Elma 39. bölüm izle! Erim'in gerçek babası Kaya mı?

Yasak Elma 39. bölüm izle! Erim'in gerçek babası Kaya mı?

Yasak Elma 39. bölüm izle! Erim'in gerçek babası Kaya mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Yasak Elma 39. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Yasak Elma yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 1 Nisan akşamı 39. bölümü ekranlara gelecek dizide Ender zor anlar yaşıyor. Kaya'nın gelmesiyle rahatsız olduğu gözlenen Ender'in bu anları Yıldız'ın gözünden kaçmıyor. Yıldız araştırmaya başlayarak bulduğu tanığa Ender'in çocuğunun gerçek babası kim? sorusunu soruyor. İşte Yasak Elma 39. bölüm izle! Erim'in gerçek babası Kaya mı? Merak edilen detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Yasak Elma 39. bölüm izle! Fox TV ekranlarının dikkat çekici dizisi Yasak Elma 1Nisan akşamı nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak.Zeynep düğünden kaçarak sevdiği adama tekrar güvenmenin mutluluğunu yaşıyor. Ancak ailesinin üzülmesi ve sevdiği kadın tarafından terkedilmeyi kendisine yediremeyen Dündar intikam planlarını devreye sokuyor.Kaya’nın gelmesinden rahatsız olan Ender’in sakladığı gerçek ne? sorusu Yıldız tarafından sorgulanmaya başladı. Erim’i Kaya ile başbaşa kalmamasına özen gösteren Ender yeni planlar yapıyor.Mustafa, Halit’ten para alabilmek için Yıldız’ı zor durumlara sokuyor. Yayınlanan her bölümüne ilgi gösterilen dizinin 39. bölümünü izlemek isteyen izleyiciler araştırma yapmaya başladı. İşte Yasak Elma 39. bölüm izle! Erim’in gerçek babası Kaya mı? Sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz…

YASAK ELMA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK ?

Yasak Elma yeni bölümde yaşanacak gelişmeleri izlemek isteyen vatandaşlar televizyonları karşısında yerini alıyor.Zeynep, Dündar’dan af dilemek için geldiği galeride beklemediği bir tepkiyle karşılaşıyor. Yıldız, yıllar sonra yaşadını öğrendiği babasını Zeynep’e kötülük yapmaması konusunda uyarıyor.Kaya’nın ortaya çıkmasıyla büyük huzursuzluk yaşayan Ender’i zor günler bekliyor.Yıldız, Ender ile Kaya arasında geçmişte neler yaşandığını araştırmaya başlıyor.

YASAK ELMA 39. BÖLÜM İZLE FOX !

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasak Elma dizisi 38. son bölümüyle ekrana geldi. Yasak Elma son bölüm final sahnesinde, Alihan’dan intikam almak için Dündar’la evlenmek üzere olan Zeynep son anda kararını değiştirdi ve gelinliğiyle düğünden kaçtı. Zeynep havaalanına giderek New York’a gitmek üzere olan Alihan’a yetişti. Dündar ise Alihan ve Zeynep’i öpüşürken gördü.

Yasak Elma 39. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Dündar ile Zeynep arasında yüzleşme yaşanıyor. Dündar daha sonra ise Zeynep’i kaçırıyor.Kaya’nın İstanbul’a dönmesi, Ender’in dengesini alt üst eder. Kimsenin bilmediği ve yıllarca sakladığı sırrının açığa çıkma olasılığı onu güçsüz yapar. En kısa zamanda Kaya’yı geldiği yere göndermek üzere harekete geçerken, Kaya’nın kendi kadar dişli olduğunu unutmuştur. Zeynep ve Dündar’ın evlilik hazırlıkları son hız devam eder. Zeynep’in kafasındaki soru işaretleri giderek artarken, beklenmedik bir karar vermek üzerde olduğunun farkında değildir. 

Haberin detayını Kaynağından okumak için Yasak Elma 39. bölüm izle! Erim'in gerçek babası Kaya mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ