Haber Detayları

Yüzleşme 3.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Masal ve Ömer'i bekleyen tehlike ne? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yüzleşme 3.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Masal ve Ömer'i bekleyen tehlike ne? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yüzleşme 3.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Masal ve Ömer'i bekleyen tehlike ne? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Yüzleşme 3.bölüm izle! Kalender kasabasında beklenmedik olaylar yaşanmaya devam ediyor.Jandarma cinayetlerin peşinde düşerken tüm oklar Masal ve Ömer'i gösteriyor.Kanal D ekranlarının yeni dizisinde gizli kalan sırların ortaya çıkması bekleniyor. Halil ve Battal olanların kendilerine karşı bir plan olduğunu anlıyor.Zümrüt'ün yardımcısını kaçıran Battal gerçekleri öğrenecek mi? Sorusunu cevabı merakla bekleniyor.İşte Yüzleşme 3.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Masal ve Ömer'i bekleyen tehlike ne?

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Yüzleşme 3.bölüm izle! Kanal D’nin yeni dizisi Yüzleşme’de beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Savcı ve Jandarma bütün olanların Kalender’e sonradan gelen Masal ve Ömer‘in sebep olacağı konusunda araştırma yapıyor.Battal ve Halil bütün olanların kendilerine karşı yapılan bir plan olduğunu anlıyorlar.Fikret dikkat çeken Ömer’in olacaklara karşı dikkat etmesini istiyor.Diziyi izlemek istenler Kanal D linkine tıklayarak yeni bölümü internet üzerinden izleyebilecek.Zümrüt olanlar karşısında bütün sinirini Masal‘dan çıkartıyor.Dosya’da adının geçmesiyle Gonca olması anlaşılacak Masal büyük endişe yaşıyor.Fikret’in kardeşi Bibi’yle konuşma sahnesinde geçmiş hakkında bilinmedik bir çok bilginin olduğu gerçeğini gözler önüne seriyor.İşte Yüzleşme 3.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Masal ve Ömer’i bekleyen tehlike ne? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusunun cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz…

YÜZLEŞME 3. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Masal’ın Kalender Kasabası’na gelişi ve ardından yaşanan cinayetler tüm dikkatleri üzerine çekmesine neden olur. Zümrüt, yeni planlar düşünürken Masal, kasabayı terk etmek ister. Songül’ün Halil’e fabrika hisselerini sattığını öğrenen Fikret, oldukça öfkelenir. Songül’den hesap soran Fikret, daha sonra Halil’le karşı karşıya gelir. Battal ve Halil birilerinin onlara karşı plan yaptığını anlar ve harekete geçer. Zümrüt’ün yardımcısını kaçıran Battal’ın adamı gerçekleri öğrenecek mi?

YÜZLEŞME 3.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Ufuk’u öldürenlerin peşine düşen jandarma, tüm dikkatini Masal’a çevirir. Masal’ın ise merak ettiği tek bir gerçek vardır, o da Ömer’in Ufuk’un öldürüldüğü gece Masal’ı neden takip ettiğidir. Masal, büyük sırrının ortaya çıkmamasına engel olabilecek mi?

YÜZLEŞME 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, Masal’ı kurtarmak isterken kendi hayatını tehlikeye atıyor!

Ufuk’un ölümüyle şoka giren Masal, Ömer’in yardımıyla bedestenden uzaklaşıyor. Ufuk’un ölümünden kısa bir süre önce Ömer’le yaşadığı tartışma ise tüm dikkatleri Ömer’in üzerine çekiyor. Masal, Battal ve Halil’den intikam alacağım derken Ömer’in hayatını tehlikeye attığının farkındadır. Battal, Ufuk’un ölümünün intikamını almak için Ömer’in peşine düşüyor. Levent’in Ömer’e yıllar sonra Gonca’ya kimlerin, neler yaptığını itiraf etmesi iki arkadaşı düşman yapıyor. Ömer ve Masal’ı yalnız yakalayan Battal hangisini vurdurtacak?

Diziler konusunda bazı oyuncular vardı ki, şanssızlıkları artık iyice ortaya çıkmıştır. Bu isimlerden birisi Hande Doğandemir… Bir diğeri ise Engin Öztürk… İki ünlü isim de dizilerinin tutması konusunda sorunlar yaşıyor… Şimdi bu ikili Kanal D’nin yeni dizisi Yüzleşme’de buluştu. Şimdi iki ünlünün hayranları da onlardan etkili performanslar bekliyor. Eğer Yüzleşme dizisinin de ömrü kısa olursa iki ünlü oyuncu için bu durum ciddi bir hayal kırıklığı olacak.

 2009 yılından bu yana ekranda olan Hande Doğandemir’in 2 sezon üst üste yer aldığı bir dizi kariyerinde görünmüyor. Son dizilerine bakıldığında da Güneşi Beklerken’den sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem, Raco, Can Kırıkları dizileri kısa süreli oldu.

 Engin Öztürk ise 2012 yılında Behzat Ç. ile ekran kariyerine başlamıştı. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde Selim karakteriyle 2 sezon ekranda yer alan Engin Öztürk, daha sonra Muhteşem Yüzyıl’ın 4. sezonunda yer almıştı. Diriliş Ertuğrul, Hayat Yolunda, Hatırla Gönül, Yüksek Sösyete dizilerinde ise bir süre rol almasına karşın, uzun soluklu roller olmamıştı.

Kanal D’nin T Company imzalı yeni dizisi ‘Yüzleşme’ 5 Mart Salı akşamı izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kadrosunda; Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat, Macit Koper gibi isimlerin yer aldığı dizi 15 sene önce kaybolan Gonca isimli bir kızın yıllar sonra bambaşka bir kimlikte kasabasına intikam için dönüşünü konu alıyor.

Ancak, tanıtımları televizyonlarda ve sosyal medyada dönmeye devam eden dizi için izleyiciler pek umutlu değil. Konusunun orijinal olmadığını, hatta daha önce yayınlanan bazı dizileri özellikle de Ezel dizisini andırdığını düşünen bazı izleyiciler, dizinin ömrünün çok uzun olmayacağına inanıyor.

Yüzleşme’nin tutmayacağı yönünde görüş bildiren izleyicilerin gerekçeleri arasında, gününün yanlış seçildiği detayı da yer alıyor. İzleyenler, dizinin ‘Kadın’ ve ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ gibi yapımlarla savaşamayacağını düşünüyor.

Dizinin başrollerinde yer alan Hande Doğandemir ve Engin Öztürk’ün diziler konusundaki şansızlığı da bir diğer görüş olarak öne çıkıyor.

 Hatırlanacağı üzere Hande Doğandemir’in bu sezonun başında rol aldığı ‘Can Kırıkları’ dizisi 4. bölümde final yapmıştı. İzleyiciler, buna rağmen yapımcıların ısrarla Doğandemir’e başrol oyuncusu olarak yer vermelerinin yanlış olduğunu savunuyor.

Bu olumsuz ihtimal ve tahminlere rağmen tanıtımları beğenip oyuncu kadrosunun da başarılı olduğunu savunan izleyiciler de yok değil. Ayrıca, dizinin kadrosunun ilk açıklandığı zamanlardaki düşüncelerin aksine tanıtımlarda Hande Doğandemir ve Engin Öztürk gayet uyumlu görünüyor.

HANDE DOĞANDEMİR

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Annesi bir kamu kurumundan emekli, babası da banka emeklisidir. Ankara’da okuduğu ortaokul ve lisede Fransızca eğitim gördü. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünden İletişim sosyolojisi üzerine eğitim görerek mezun oldu. Üniversitede son sınıfta Erasmus programı ile altı ay Fransa’nın Lilla şehrinde okudu.

Üniversite bittikten sonra farklı bir alanda çalışmak istemiş ve ekran arkası deneyimler edindikten sonra Akademi 35’buçukta oyunculuk eğitimi almıştır.

Kamera arkasında programcılık yapmaya stajyerlikle başladı. Daha sonra rejiye geçti. sonra çalıştığı yerde editör yardımcısı oldu. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün oyunculuk okuluna gitti.

2011 yılında başlamak üzere TRT Okul’da “Hatırlar mısınız?” adlı programda iki yıl sunuculuk yaptı. 2013 yılının Mart ayında Nejat İşler’le birlikte “Eti Browni” reklamında rol aldı.

2 Temmuz 2013 tarihinde Kanal D’de gösterime giren “Güneşi Beklerken” dizisinde başrollerini Emre Kınay, ve Kerem Bursin ile paylaştı. 2014 yılında Lipton reklamında oynadı.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında Aralı 2015 de oynamaya başlayacak olan “Kara Kış” adlı dizide Şükrü Özyıldız ile birlikte oynadı.

2015 yılında başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer gibi oyuncuların paylaştığı “Racon: Ailem İçin” dizisinde Yağmur/Azra karakterini canlandırdı.

Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız 2015 yılında yapılan ve 29 Ocak 2016’da gösterime giren “Her Şey Aşktan” filminde de başrol oynadı.

Uğur Yücel kimdir?

Türkiye’de her kesimden insanın zevkle izlediği bir oyuncu olan Uğur Yücel, kabarelerle başladığı oyunculuk hayatına sinemada devam etmiş ve sadece oyunculukla sınırlı kalmayarak yönetmenlik ve senaristlik dallarında da birçok ödüle layık görülmüştir.
Uğur Yücel, 1957 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen van’lıdır. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde öğrenim gördü. 1977 yılında konservatuvardayken tek kişilik oyunlara ve stand up gösterilerine başladı. 1975ile 1984 yılları arasında Kenter Tiyatrosu, Tef Kabare Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu ve Şan Müzikholünde çeşitli oyunlar oynadı. Yer aldığı kabareler ve müzikallerde Müjde Ar ve Sezen Aksugibi sanatçılarla çalıştı.
1984 yılında ilk kez “Fahriye Abla” adlı film ile sinemada oyunculuğa başladı. Ardından 1986 yılında “Teyzem” ve “Milyarder”, 1987 yılında ise başrolündeŞener Şen’in oynadığı “Selamsız Bandosu” adlı filmde yer aldı. Sinemada çıkış yapması yine başrolünü Şener Şen ile paylaştığı 1987 yapımı “Muhsin Bey” ile oldu. Hemen arkasından 1988 yılında Ertem Eğilmez’in son filmi olan “Arabesk”de Müjde Ar, Şener Şen ve Necati Bilgiç ile birlikte rol aldı.

1994 yılında televizyon dünyasına girdi. Birçok dizi ve tv skeçlerinde rol alan oyuncu ilk kez “Aziz Ahmet” adlı televiyon dizisiyle yapımcılık, senaristlik ve oyunculuk yaptı. Sinemada oyunculuğa 1996 yılına kadar ara veren Yücel, bu dönem kendi filmlerini çekmek için hazırlıklarda bulundu.

1996 yılında “Eşkiya” adlı film ile sinemaya dönüş yaptı. 1996 yılında senaryosunu Yavuz Turgul’un yazıp yönettiği “Eşkıya” adlı filmde Şener Şen ile başrolde oynarken Uğur Yücel Cumali karakterini canlandırdı. Kamran Usluer,Sermin Hürmeriç, Yeşim Salkım, Kemal İnci, Özkan Uğur gibi oyuncularla birlikte oynadı.

Ardından 2000 yılında Kemal Sunal’ın ölümü üzerine “Balalayka” adlı filmde yer aldı.

Uğur Yücel, 1998 yılında “İkinci Bahar” adlı televizyon dizisinin ilk 8 bölümünü çekerek televizyon dünyasında çalışmaya devam etti. Ardından TRT’de yayınlanan “Karanlıkta Koşanlar” adlı televizyon dizisinde yönetmen, senarist ve oyuncu olarak yer aldı.

2003 yılında ilk uzun metrajlı filmi olan “Yazı Tura”da yapımcıi yönetmen ve senarist olarak karşımıza çıktı. Yapımcılığa aynı yıl “Alacakaranlık” adlı dizi ile devam etti. Aynı zamanda bu dizide oyuncu olarak da yer aldı. 2005 yılında “Hırsız Polis” adlı dizide canlandırdığı karakter ile büyük beğeni kazanan oyuncu ertesi yıl “Hayatımın Kadınısın” ve “Ramon” adlı filmlerde yönetmen olarak karşımıza çıktı.

Yönetmenlik, yapımcılık, senaristlik ve oyunculuk dışında 1998 yılında çekilen “Laleli’de Bir Azize” ve “Gemide” adlı filmlerde müzik yapımcılığı da yaptı.

Oyuncu Derya Alabora ile 1983 yılından bu yana evli olan Uğur Yücel’in bu evlilikten bir de Can yücel (2)(d.1985) isimli oğlu bulunmakta.

2008 – 2010 yılları arasında yayınlanmış olan Canım Ailem adlı TV dizisindeOzan Güven, Şebnem Bozoklu, Funda Eryiğit, Ezgi Mola, İlker Aksum ile birlikte başrol oynadı.

2009 yılında kendi yönettiği Ejder Kapanı adlı sinema filminde Kenan İmirzalıoğlu, Nejat İşler, Berrak Tüzünataç ve Ceyda Düvenci ile birlikte başrolü paylaştı.

2015 yılında yönetmenliğini Uğur Yücel’in oğlu Can yücel (2)’in yaptığı “Yaktın Beni” adlı sinema filminde Sarp Apak, Sinem Kobal, Uğur Yücel, Meltem Cumbul, Hasibe Eren, Sezai Aydın, Ozan Özcan, Bülent Şakrak ile birlikte oynadı.

Ödülleri :

24. Antalya Film Şenliği 1987, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Muhsin Bey)
41. Antalya Film Şenliği 2004, En İyi Yönetmen (Yazı Tura)
41. Antalya Film Şenliği 2004, En İyi Senaryo (Yazı Tura)
41. Antalya Film Şenliği 2004, En İyi Film (Yazı Tura)
16. Ankara Film Festivali 2005, Mahmut t ali Öngören Özel Ödülü (Yazı Tura)
Nümberg Türkiye/Almanya Film Festivali 2005, En iyi Film (Yazı Tura)
54. Mannheim Uluslararası Film Festivali, 2005 Uluslararası Sinema Eleştirmenleri Ödülü (Yazı Tura)

Filmleri ve Dizileri :
Yönetmen :

2013 – Soğuk (Sinema Filmi)
2013 – Benim Dünyam (Sinema Filmi)
2009 – Ejder Kapanı (Sinema Filmi)
2006 – Hayatımın Kadınısın (Sinema Filmi)
2001 – Karanlıkta Koşanlar (TV Dizisi)
1998 – İkinci Bahar (TV Dizisi)

Senaryo :

2013 – Soğuk (Sinema Filmi)
2006 – Hayatımın Kadınısın (Sinema Filmi)
2003 – Yazı Tura (Sinema Filmi)
2001 – Karanlıkta Koşanlar (TV Dizisi)
1994 – Aziz Ahmet (TV Dizisi)

Yapımcı :

2008 – Kolay Gelsin (Yapım Yönetmeni) (TV Dizisi)
2003 – Yazı Tura (Sinema Filmi)
2003 – Alacakaranlık (TV Dizisi)
1996 – Eşkıya (Ortak Yapımcı) (Sinema Filmi)

Oyuncu :

2015 – Yaktın Beni (Macit) (Sinema Filmi)
2015 – Kötü Kedi Şerafettin (Şerafettin (ses) (Sinema Filmi)
2013 – Yahşi Çin (Sinema Filmi)
2013 – Benim Dünyam (Mahir Hoca) (Sinema Filmi)
2013 – 2014 – Aramızda Kalsın (Bahattin) (TV Dizisi)
2011 – Aşk ve Ceza 2. Sezon (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2009 – Ejder Kapanı (Abbas) (Sinema Filmi)
2009 – Aşka Ruhunu Kat (Sinema Filmi)
2008 – New York, I Love You (Sinema Filmi)
2008 – Kolay Gelsin (Yönetmen) (TV Dizisi)
2008 – 2010 – Canım Ailem (Samim Altın) (TV Dizisi)
2006 – Hayatımın Kadınısın (Tophaneli Tayfur) (Sinema Filmi)
2005 – 2006 – Hırsız Polis (Aksak-Arsen) (TV Dizisi)
2001 – Karanlıkta Koşanlar (Başkomiser Nevzat) (TV Dizisi)
2000 – Balalayka (Necati) (Sinema Filmi)
1996 – Eşkıya (Cumali) (Sinema Filmi)
1994 – Aziz Ahmet (Selami) (TV Dizisi)
1988 – Arabesk (Ekrem) (Sinema Filmi)
1987 – Selamsız Bandosu (Musa) (Sinema Filmi)
1987 – Muhsin Bey (Ali Nazik) (Sinema Filmi)
1986 – Teyzem (Basri) (Sinema Filmi)
1986 – Milyarder (Halis Dombili) (Sinema Filmi)
1985 – Aşık Oldum (Sinema Filmi)
1984 – Parkta Bir Sonbahar Günüydü (Ergin) (TV Dizisi)

Müzik :

1998 – Laleli’de Bir Azize (Sinema Filmi)
1998 – Gemide (Sinema Filmi)

Kurgu :

2003 – Yazı Tura (Kurgu) (Sinema Filmi)

Haberin detayını Kaynağından okumak için Yüzleşme 3.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Masal ve Ömer'i bekleyen tehlike ne? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ